Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumag... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/29/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~12123/Magyar-Tortenelmi-Tanulmanysorozat-I-kotet--Padanyi-Viktor-Dentumagyaria--Buenos-Aires-19~II1766714
1766714
15113
29
Books: History
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria.
[Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
: vörös_iván