Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 29

A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott zöld egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
15177.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15178.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.], 6+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, szép állapotban.
15179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15180.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szalay Lajos rajzai. 54 db rajzzal. Békéscsaba, 1979. Sorszámozott. 128.
15181.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15182.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 5-6. Lehel Mária. (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 65-85 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15183.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Magyar László: Órások és óragyűjtők kis enciklopédiája. Bp., 1984. Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15184.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Sáfrány Lajos: Pheidias. Tanulmány az antik műtörténet köréből. Bp.,1900, Hornyánszky, 81+1 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, magánkönyvtári pecséttel. A szerző, Sáfrány Lajos (1874-1910) által dedikált.
15185.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A Magyar Színészeti Almanach III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.
15186.

Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A "Magyar Színészeti Almanach" III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A Magyar Színészeti Almanach VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.
15187.

Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A "Magyar Színészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft