Magyarország Tételek száma: 1063
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1768134
20145
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T1
Budapest, Margit híd budai hídfő villamossal. Taussig A. 1761125
20146
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest, Margit híd pesti hídfő, Lukács fürdő a háttérben, villamosok 1486289
20147
29
11000
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest I. Krisztinaváros építkezés látképével, három-részes panorámalap. Divald Károly 249. sz. / 3-tiled panoramacard 1758359
20148
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest I. Királyi lak és várbazár. Címeres dombornyomott litho / Coat of arms, Emb. litho (Rb) 1761236
20149
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Budapest I. Várbazár. Bruchsteiner és fia műintézet litho (EK) 1770081
20150
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1897 Budapest, I. Ferencz József és II. Vilmos őfelségeiknek Budapesten való tartózkodásuk emlékéül a tatai hadgyakorlatok során. Királyi vár, Schwidernoch Károly floral, Art Nouveau litho 1769951
20151
29
3400
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1900 Budapest I. Várbazár. Kunstanstalt Rosenblatt 3978. floral, litho 1775243
20152
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest I. Buda látképe. Címeres és magyar bélyeges díszes képeslap. Philatelie-Ansichtskarte litho 1773344
20153
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest I. Tabán, Gellért és Döbrentey tér, villamos, Czigler-féle sarok palota, Wellisch Sándor és Gyula háza. mini képeslap / minicard (18 cm x 6,8 cm) 1775324
20154
29
14000
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1908 Budapest I. Nagy János fűszer és csemege kereskedése. Fő utca 8. Szecessziós reklámlap / Art Nouveau advertisement card 1758381
20155
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest I. Bomba tér (Batthyány tér), Mandl Fülöp és Társa női, férfidivat, vászon és szőnyeg áruháza, Eladási helyiség saját házában, belső. floral, Art Nouveau 1775527
20156
29
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest I. Úri utca, Vadász Ferenc üzlete és saját kiadása Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft