https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm
12010.

1869 Magyar Királyi Északi Vasút menetrendje nagyméretű plakáton, magyar és német nyelven, hatásnyommal, 65x98 cm / 1869 Hungarian Northern Railway schedule poster, in Hungarian and German, folded, 65x98 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm
12011.

cca 1910 Kossuth Ferenc kereskedelemügyi miniszter arcképe, plakát, Fővárosi 1848/49-i Ereklye Gyűjtemény és Kossuth Múzeum [Kunossy Vilmos és Fia], kis gyűrődésekkel, 80×60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910-1920 Mikrosol gombaölő szer, reklámplakát, ofszet, papír, sérült, 44,5×26 cm
12012.

cca 1910-1920 Mikrosol gombaölő szer, reklámplakát, ofszet, papír, sérült, 44,5×26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm
12013.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, 31×23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
11
cca 1927 Magyar Hiszekegy Terjesztő bizottság és Budapesti városháza által lepecsételt, hivatalos Hiszekegy plakát. 25x35 cm
12014.

cca 1927 Magyar Hiszekegy Terjesztő bizottság és Budapesti városháza által lepecsételt, hivatalos Hiszekegy plakát. 25x35 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
6
1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj! Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.
12015.

1928 Magyar Hét - Magyar árut vásárolj!" Litográf reklámplakát. Rajzolta: Ifj. Richter. Nyomtatta: Athenaeum, Budapest. Felelős kiadó: Dr. Anker György. 63 x 94 cm Hajtogatva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány cipőkérmviasz, Art Deco reklámplakát, litho, papír, Klösz Gy. és Fia, 34×24 cm
12016.

cca 1935 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Sárkány cipőkérmviasz, Art Deco reklámplakát, litho, papír, Klösz Gy. és Fia, 34×24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm
12017.

cca 1930 Vogel Erik: Budapest, Moulin Rouge mulató reklám plakátja. Astoria (Weisz Jenő) nyomda. Ofszet, szita. Egy javított szakadás, 31x47 cm / Advertising poster, with restored tear, 31x47 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
23
cca 1930 Stoli karamellakülönlegesség, reklámplakát, papír, Vidor Grund, 24×33,5 cm
12018.

cca 1930 Stoli karamellakülönlegesség, reklámplakát, papír, Vidor Grund, 24×33,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
2
1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm
12019.

1930 Bardócz Árpád (1882-1938): Meteor porosz szalon szén, art deco reklám plakát, Phöbus nyomda, restaurált, 47x33 cm / Meteor coal company advertisment poster, restored, 47x33 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1935 Fényes Cirkusz, Readings kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Readings bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm
12020.

cca 1935 Fényes Cirkusz, Reading's kerékpáros akrobaták plakát, Unitas Lito, litográfia, 94x31 cm / Hungarian circus poster, Reading's bicycle acrobats, lithography, 94x31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palms légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
12021.

cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz