Nyomtatványok

Tételek száma: 78

1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.
11980.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1942 Corvin naptár, a Corvin Áruház irredenta naptára, postán megküldve a hidasnémeti postahivatalnak
11981.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1942 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola Évkönyve 1880-1941. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 38+2 p+XLVIII+6 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kötéssel, javított borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.  Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
11982.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1946-47 Csehszlovák-magyar lakosságcsere a Felvidéken. Kitelepített család dokumentumai. 9 db.
11983.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1947-1948 Az Alkotás A Magyar Művészeti Tanács folyóirata. Felelős szerkesztő Kassák Lajos. A folyóirat teljes számai. 8 db.
11984.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11985.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1953-1960 9 db Puskás Ferenccel és az Aranycsapattal kapcsolatos nyomtatvány. Benne a 6:3 angol meccsfüzete, több Real Madrid mérkőzés meccsfüzete. Mind jó állapotban. / 1953-1960 Collection of 9 football match booklets of Ferenc Puskas and the Hungarian Golden team Including the legendary 6:3 vs. England and many Real Madrid matches.
11986.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete, és egy belépőjegye a Wembley Stadionba, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. A füzet sarkán enyhe hajtásnyom.  1953 Hungary - England, legendary football match booklet, and a entry ticket to the Wembley Stadium, where the Golden Team of Hungary defeated England. Booklet is slightly dog-.eared
11987.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1954 A London Illustated News Erzsébet királynőrő hajóutjjáról szóló száma / Queen Elisabeths ship journey on photos.
11988.

1954 A London Illustated News Erzsébet királynőrő hajóutjjáról szóló száma / Queen Elisabeth's ship journey on photos.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1956 Magyarország válogatottja - a világ legjobb labdarúgó csapata 1950-1956, Aranycsapat karikatúra lap
11989.

cca 1956 "Magyarország válogatottja - a világ legjobb labdarúgó csapata 1950-1956", Aranycsapat karikatúra lap

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1958 Kubala László, Puskás Ferenc, Czibor Zoltán az Idolos del Deporte sorozatban. Három képes, spanyol nyelvű kiadvány a Spanyolországban játszó legendás magyar labdarúgókról. Sok cikkel és képpel. /  1958 3 picture booklets of the legendary Hungarian football players: Puskas, Kubala, Czibor playing in Spain. In Spanish. .12x17 cm
11990.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1961 The International Budhist News Forum angol nyelvű havilap I. évfolyama 2-12. szám, jó állapotban / 1961 The International Budhist News Forum magazine Nr. 2-12.
11991.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft