Nyomtatványok

Tételek száma: 78

1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola 1910-1911. évi értesítője. Szerk.: Czakó Elemér. Bp., Pátria, 24 p.+8+11 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított borítóval és kötéssel.  Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
11944.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Peasant art in Russia. Szerk.: Charles Holme. London-Paris-New York, 1912, The Studio. Angol nyelven, számos fotóval, illusztrációval, köztük egészoldalas színes illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti elülső borítót bekötötték, intézményi bélyegzővel. / In English, with photos and illustrations, Half-linen binding, slightly worn cover.
11945.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
1913 Hatvan, Böhm szállóban tartott bajtársi rendezvény meghívója és programja.
11946.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola Évkönyve 1915-1916. Szerk.: Nádler Róbert. Bp., Pátria-ny., 72 p.+5 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, és kötéssel, a névsoroknál bejelölésekkel.   Szolláth György (1927-2009) éremművész névbélyegzőjével.
11947.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1917 Magyarország tiszti czím- és névtára. XXXVI. évf. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1917, Pesti Könyvnyomda Rt., XVI+1092 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban.
11948.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1919 Budapesti Hírlap különszáma József főherceg kinevezi Friedrich Istvánt miniszterelnöknek. Szakadásokkal.
11949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1924-1929 Török János rendőrparancsnok kinevezése és kitüntetés alkalmából küldött levelek. névjegyek és táviratok gyűjteménye. Több száz darab
11950.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1925 Bp., Meghívó a Magyar Athletikai Club 50 éves jubileuma alkalmából rendezett majálisra, borítékkal
11951.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1926 Bp., Meghívó Nagy Török Estélyre, borítékkal
11952.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1926 Bp., Meghívó a Magyar Nemzeti Bálra, borítékkal
11953.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1926 A Tűzoltás. Gyakorlati tanácsadó. A tűzvészt megelőző és a tűz esetén teendő védőintézkedések és tudnivalók. Összeállította és kiadja: Tűzvédelmi ismeretek tára. Bp., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 101 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
11954.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1929-30 Szilárd Béla autófelszerelések képes árjegyzéke. 102p. Keménykötésben, (egy oldalon szakadás, néhány lap széle gyűrött).
11955.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft