Metszetek

Tételek száma: 18

cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig). festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.
11000.

cca 1880 Magyar nemzet vezérei (a honfogallástól a kiegyezésig)". festette Bellony László. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Képméret 66x54 cm / Leaders of the Hungarian Nation. Large lithography 66x54 cm In glazed frame.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Barabás Miklós (1810-1898) - Amédée Charpentier: A meny megérkezése, lithográfia, üvegezett keretben, 66x88cm / Hungarian folklore. Arriving of the fiancée. large lithography in glazed frame. 66x68 cm
11001.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
21
cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia. Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Keret sarkán kis sérülés 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame.
11002.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1834 A Sketch of the Downshire Hills, litográfia, alkotó: John (HB) Doyle nyomda: by Ducôte & Stephens, kiadó: Thomas McLean, üvegezett keretben, 34×23 cm
11003.

1834 A Sketch of the Downshire Hills, litográfia, alkotó: John ('HB') Doyle nyomda: by Ducôte & Stephens, kiadó: Thomas McLean, üvegezett keretben, 34×23 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1828 Buda látképe a cipészek céhének mesterlevelén. Rézkarc és rézmetszet, szignált. Erős hajtásnyomokkal, hátul papírcsíkokkal megerősítve. Megviselt. / 1828 Image of Buda on the warrant of the guild of the shoemakers. With tape on the back. 50x41 cm
11004.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm /  cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from Bodenehrs Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken (Augsburg, cca 1710), 15×23 cm
11005.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1800 Presburg / Pozsony, Grassalkovich Antal palotájának színezett rézmetszetű látképe. Wien, ca 1800, Artaria. Foltokkal. / Etched view of Pressburg. Palace of Anton Grassalkovich Colored etching. Wien, Artaria. With spots.. With wide margins 44x32 cm
11006.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1800 Presburg / Pozsony színezett rézmetszetű látképe a Duna túlpartjáról. A folyón hajókkal, az előtérben alakokkal. Wien, ca 1800, Artaria. Egy, a képet kissé érintő, javított szakadással / Etched view of Pressburg. Colored etching. Wien, Artaria. With one repaired tear slightly touching the image. With wide margins 45x33 cm
11007.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1830 Prága látképe. Rézmetszet, aquatinta. Nord - Ansicht von Prag aus dem Volksgarten a Malerische Darstellung von Prag sorozatból. Prága, 1841. Borrosch a André. Egy, a kép keretét érintő beszakadással. /  Etched view of Prague. Original etching with aquatint, Etched by C. A. Richter according to Morstadts drawing. The eighth sheet from the Malerische Darstellung von Prag. Prague, 1841. Borrosch a André, With a tear, reaching the frame of the image 55x40 cm
11008.

1830 Prága látképe. Rézmetszet, aquatinta. "Nord - Ansicht von Prag aus dem Volksgarten" a Malerische Darstellung von Prag sorozatból. Prága, 1841. Borrosch a André. Egy, a kép keretét érintő beszakadással. / Etched view of Prague. Original etching with aquatint, Etched by C. A. Richter according to Morstadt's drawing. The eighth sheet from the "Malerische Darstellung von Prag". Prague, 1841. Borrosch a André, With a tear, reaching the frame of the image 55x40 cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1897 A gödöllői vadászterületről. Keleti Gusztáv képe nyomán készült photogravure. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadásában, üvegezett keretben, 20×29 cm
11009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1830 Ofen und Pesth, Pest-Buda látképe dél felől, hajóhíddal, az előtérben mulató emberekkel, színezett rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 12,5×16 cm
11010.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
21
Ludwig Rohbock (1820-1883): A hídon Pest és Buda között / Auf der Brücke zwischen Pesth und Ofen, színezett acélmetszet, papír, foltos, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×18 cm
11011.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft