XVIII.-XIX sz. szablya. Kopott vésetekkel a pengén.. Enyhén sérült réz... https://www.darabanth.com/hu/29-Nagyaukcio/29.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Kardok-szurofegyverek~11788/XVIII-XIX-sz-szablya-Kopott-vesetekkel-a-pengen-Enyhen-serult-rezveretes-bor-huvellyel~II1741861
1741861
11851
29
80000
Swords, daggers
Leírás: XVIII.-XIX sz. szablya. Kopott vésetekkel a pengén.. Enyhén sérült rézveretes bőr hüvellyel. / Turkish sabre with copper-leather sheath 108 cm
: tánczos_gábor