Drégely László (1932-1990): Napfény 1976. Vegyes technika, fémlemez, j... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/29/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~11790/Dregely-Laszlo-1932-1990-Napfeny-1976-Vegyes-technika-femlemez-jelzett-keretben-100C39728~II1765528
1765528
10018
29
50000
Leírás: Drégely László (1932-1990): Napfény 1976. Vegyes technika, fémlemez, jelzett, keretben, 100×28 cm
: vörös_iván