Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 133

Gáti Gábor (1937- ) 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani, Szállani Egyre Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani, Szállani Egyre Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU
30427.

Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
30428.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Imrey Lajos (1879-19??) DN Gyermek fej jobbra Br plakett falra akasztható táblán (589g/a plakett 134mm) T:2 /  Hungary ND Head of a child right Br plaque on a base. Sign.: Lajos Imrey (589g/ the plaque 134mm) C:XF
30429.

Imrey Lajos (1879-19??) DN "Gyermek fej jobbra" Br plakett falra akasztható táblán (589g/a plakett 134mm) T:2 / Hungary ND "Head of a child right" Br plaque on a base. Sign.: Lajos Imrey (589g/ the plaque 134mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Imrey Lajos (1879-19??) DN Jobbra néző férfi mellképe Br plakett, tokban, hátoldalán gyártói(?) beütés (154g/56x80mm) T:1-,2 /  Hungary ND Bust of a man looking right Br plaque in case, makers(?) mark on reverse. Sign.: Lajos Imre (154g/56x80mm) C:AU,XF
30430.

Imrey Lajos (1879-19??) DN "Jobbra néző férfi mellképe" Br plakett, tokban, hátoldalán gyártói(?) beütés (154g/56x80mm) T:1-,2 / Hungary ND "Bust of a man looking right" Br plaque in case, makers(?) mark on reverse. Sign.: Lajos Imre (154g/56x80mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ispánki József (1906-1992) 1940. Mátyás király Br plakett (450g/162mm) T:2 ph. /  Hungary 1940. Mathias Rex Hungariae Br plaque. Sign.: József Ispánki (450g/162mm) C:XF edge error HPII 1225.
30431.

Ispánki József (1906-1992) 1940. "Mátyás király" Br plakett (450g/162mm) T:2 ph. / Hungary 1940. "Mathias Rex Hungariae" Br plaque. Sign.: József Ispánki (450g/162mm) C:XF edge error HPII 1225.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. Magyar Nemzetért / Erdély Ag emlékérem (62,67g/0.999/42,5mm) T:1 kis patina / Hungary 1973. For the Nation / Transylvania Ag commemorative medallion. Sign.: András Kiss Nagy (62,67g/0.999/42,5mm) C:UNC small patina
30432.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban, a plakett hátoldalán az adományozott nevével (293g/~83mm) T:1-,2 / Hungary 1973- Apáczai Csere János díj one-sided Br plaque in original case, with the name of the awarded on its reverse. Sign.: András Kiss Nagy (293g/~83mm) C:AU,XF
30433.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kopits János (1872-1944) DN Női mellkép egyoldalas, öntött Br plakett (589g/195mm) T:2 / Hungary ND Womans portrait one-side cast Br plaque. Sign.: János Kopits (589g/195mm) C:XF
30434.

Kopits János (1872-1944) DN "Női mellkép" egyoldalas, öntött Br plakett (589g/195mm) T:2 / Hungary ND "Womans portrait" one-side cast Br plaque. Sign.: János Kopits (589g/195mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kunvári Lilla (1897-1984) 1957. Kandó Kálmán nagyméretű, öntött, egyoldalas Br plakett (725g/~177mm) C:1,1- / Hungary 1957. Kálmán Kandó large size, cast, one-sided Br plaque. Sign.: Lilla Kunvári (725g/~177mm) C:UNC,AU
30435.

Kunvári Lilla (1897-1984) 1957. "Kandó Kálmán" nagyméretű, öntött, egyoldalas Br plakett (725g/~177mm) C:1,1- / Hungary 1957. "Kálmán Kandó" large size, cast, one-sided Br plaque. Sign.: Lilla Kunvári (725g/~177mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Lapis András (1942- ) 1989. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989 piefort Ag emlékérem, peremen SZG jelzéssel (71,56g/0.835/42,5mm) T:1(PP) / Hungary 1989. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Hungarian Eye-Specialist Doctors Associations Session - Szeged 1989 piefort Ag commemorative medallion with SZG mark on edge. Sign.: András Lapis (71,56g/0.835/42,5mm) C:UNC(PP)
30436.

Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" piefort Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzéssel (71,56g/0.835/42,5mm) T:1(PP) / Hungary 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Hungarian Eye-Specialist Doctors Association's Session - Szeged 1989" piefort Ag commemorative medallion with "SZG" mark on edge. Sign.: András Lapis (71,56g/0.835/42,5mm) C:UNC(PP)

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Leimdörferné Gráber Mária (1895-?) 1938. Klári öntött, egyoldalas Br plakett (296g/148mm) T:1-,2 R! / Hungary 1938. Klári cast, one-sided Br plaque. Sign.: Mária Leimdörferné Gráber (296g/148mm) C:AU,XF Rare!
30437.

Leimdörferné Gráber Mária (1895-?) 1938. "Klári" öntött, egyoldalas Br plakett (296g/148mm) T:1-,2 R! / Hungary 1938. "Klári" cast, one-sided Br plaque. Sign.: Mária Leimdörferné Gráber (296g/148mm) C:AU,XF Rare!

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. Bárdos Ilonka öntött, kétoldalas Br érem. (159g/69,5mm) T:1- kis ü. R! / Hungary 1935. Ilonka Bárdos cast, double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (159g/69,5mm) C:AU small ding Rare!
30438.

Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Bárdos Ilonka" öntött, kétoldalas Br érem. (159g/69,5mm) T:1- kis ü. R! / Hungary 1935. "Ilonka Bárdos" cast, double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (159g/69,5mm) C:AU small ding Rare!

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft