Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 133

Arad 1874. Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára jelzetlen Ag emlékérem. SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG - 1848 Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6. (12,39g/35,5mm) T:2 patina / Hungary / Arad 1874. 25th Anniversary of the Execution of the Arad Martyrs Ag commemorative medallion without hallmark (12,39g/35,5mm) C:XF patina
30499.

Arad 1874. "Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára" jelzetlen Ag emlékérem. "SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG - 1848 Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6." (12,39g/35,5mm) T:2 patina / Hungary / Arad 1874. "25th Anniversary of the Execution of the Arad Martyrs" Ag commemorative medallion without hallmark (12,39g/35,5mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1907. Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás Br plakett (88,76g/47x57mm) T:1-,2 / Hungary 1907. International Pastry and Related Professions Exhibiton Br plaque (88,76g/47x57mm) C:AU,XF
30500.

1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (88,76g/47x57mm) T:1-,2 / Hungary 1907. "International Pastry and Related Professions Exhibiton" Br plaque (88,76g/47x57mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (59,18g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (59,18g/50mm) C:AU
30501.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (59,18g/50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (59,18g/50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1916. IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30. kétoldalas, hadifém plakett (44,61g/60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. The coronation of Charles IV - 30th December 1916 double-sided war metal plaque (44,61g/60x41mm) C:AU,XF
30502.

1916. "IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30." kétoldalas, hadifém plakett (44,61g/60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. "The coronation of Charles IV - 30th December 1916" double-sided war metal plaque (44,61g/60x41mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1919-1945. Pest várm. Tűzoltószövetségének verseny díja Br plakett, hátoldalán akasztásra szolgáló kampók (698g/123x178mm) T:2 / Hungary ~1919-1945. Pest várm. Tűzoltószövetségének verseny díja (Competition Award of the Firefighters Association of Pest County) Br plaque, with hangers on back (698g/123x178mm) C:XF
30503.

~1919-1945. "Pest várm. Tűzoltószövetségének verseny díja" Br plakett, hátoldalán akasztásra szolgáló kampók (698g/123x178mm) T:2 / Hungary ~1919-1945. "Pest várm. Tűzoltószövetségének verseny díja (Competition Award of the Firefighters' Association of Pest County)" Br plaque, with hangers on back (698g/123x178mm) C:XF

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1920. Dr. Fleischmann Sándorné MCMXX egyoldalas Br plakett. Szign.: FP (475g/183mm) T:1-,2 fo. / Hungary 1920. Dr. Fleischmann Sándorné MCMXX (Mrs. Alexander Fleischmann, MD. MCMXX) one-sided Br plaque. Sign.: FP (475g/183mm) C:AU,XF spotted
30504.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1932-1950. Tiszta erkölcs és munka-bírás a sport eredménye Br plakett, márványlapra erősítve, rajta Tycho Rudolf társelnök Úrnak a Phöbus S.E. football szakosztálya felirattal (2010g/162x171mm) T:2 / Hungary 1932-1950. Tiszta erkölcs és munka-bírás a sport eredménye (Pure Moral and Workload bearing are the result of Sport) Br plaque fastened on marble sheet, with Tycho Rudolf társelnök Úrnak a Phöbus S.E. football szakosztálya (For Co-President Mr. Rudolf Tycho from the Phöbus S.E.s Football Section) inscription (2010g/162x171mm) C:XF
30505.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1966. A Magyar Forradalom Tizedik Évfordulójára 1956-1966 / A Magyar Bizottság Felhatalmazásából - ESSAI Ag próbaveret emlékérem, peremén sorszámozott, eredeti dísztokban (23,04g/38mm) T:1-(PP) /  Hungary 1966. Commemorating the tenth Anniversary of the Hungarian Revolution 1956-1966 / Authorized by the Hungarian Committe - ESSAI Ag trial commemorative medal, numbered on edge, in original case (23,04g/38mm) C:AU(PP)
30506.

1966. "A Magyar Forradalom Tizedik Évfordulójára 1956-1966 / A Magyar Bizottság Felhatalmazásából - ESSAI" Ag próbaveret emlékérem, peremén sorszámozott, eredeti dísztokban (23,04g/38mm) T:1-(PP) / Hungary 1966. "Commemorating the tenth Anniversary of the Hungarian Revolution 1956-1966 / Authorized by the Hungarian Committe - ESSAI" Ag trial commemorative medal, numbered on edge, in original case (23,04g/38mm) C:AU(PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1975. Vác 1975 - 900 éve város Br emlékplakett. Szign.: CS (1090g/~117mm) T:2 /  Hungary 1975. Vác 1975 - 900th Anniversary Br commemorative plaque. Sign.: CS (1090g/117mm) C:XF
30507.

1975. "Vác 1975 - 900 éve város" Br emlékplakett. Szign.: CS (1090g/~117mm) T:2 / Hungary 1975. " Vác 1975 - 900th Anniversary" Br commemorative plaque. Sign.: CS (1090g/117mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1982. Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50 kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (349g/82mm) T:1- / Hungary 1982. Kálmán Kandó 1869-1931 / 1932-1982 - 50 double-sided Br medallion commemorating the 50th anniversary of the railway electrification in Hungary (349g/82mm) C:AU
30508.

1982. "Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50" kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (349g/82mm) T:1- / Hungary 1982. "Kálmán Kandó 1869-1931 / 1932-1982 - 50" double-sided Br medallion commemorating the 50th anniversary of the railway electrification in Hungary (349g/82mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1986. Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat nagyméretű öntött Br emlékérem. Szign.: Madarassy Walter (303,8g/89mm) T:1- / Hungary 1986. Buda Recuperata - 1686 commemorative Br medallion. Sign: Walter Madarassy (303,8g/89mm) C:AU
30509.

1986. "Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat" nagyméretű öntött Br emlékérem. Szign.: Madarassy Walter (303,8g/89mm) T:1- / Hungary 1986. "Buda Recuperata - 1686" commemorative Br medallion. Sign: Walter Madarassy (303,8g/89mm) C:AU

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
DN Dr. Johannes Kyri Br emlékplakett, hátoldalán rögzítésre szolgáló csavarokkal. Szign.: FK (378g/180x157mm) T:2 /  Hungary ND Dr. Johanne Kyri Br commemorative plaque with screws on back for mounting. Sign.: FK (378g/180x157mm) C:XF
30510.

DN "Dr. Johannes Kyri" Br emlékplakett, hátoldalán rögzítésre szolgáló csavarokkal. Szign.: FK (378g/180x157mm) T:2 / Hungary ND "Dr. Johanne Kyri" Br commemorative plaque with screws on back for mounting. Sign.: FK (378g/180x157mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft