Plakát

Tételek száma: 49

cca 1945 Nemzeti Parasztpárt plakát. Globus műintézet. 25x25 cm
12328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1945 Országos Nemzeti Bizottság köszönő plakátja a felszabadító Vörös Hadseregnek és Sztálinnak. 60x80 cm
12329.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1946 E. Kandó Gyula: Nemzeti Színház Antonius és Cleopatra előadásának plakátja, Bajor Gizi, Tímár József, litogárfia, Szikra Nyomda, jelzett, restaurált, 84x60 cm / cca 1946 Hungarian National Theatre poster, lithograph, signed, restored, 84x60 cm
12330.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
cca 1947 Vétkezel... Nemi betegségek bejelentésére felszólító plakát. Csavlek Márta alkotása. Ofszet, papír. 60x90 cm
12331.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1949 A Csehszlovák Kommunista Párt propaganda plakátja. Ofszet, hajtott, kis szakadással, 40x65 cm / 1949 Large pfopaganda poster of the Chechoslovakian Communist party, with small tear, 40x65 cm
12332.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1950 Sok mindenre jutott, bő volt a termés. Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm
12333.

cca 1950 "Sok mindenre jutott, bő volt a termés." Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
12334.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1970 A rendszeres testedzés, torna...erő szépség egészség egészségügyi propaganda plakát, ofszet, jelzett (Nagy R.), hajtott, 68x47 cm
12335.

1970 " A rendszeres testedzés, torna...erő szépség egészség" egészségügyi propaganda plakát, ofszet, jelzett (Nagy R.), hajtott, 68x47 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1975 68. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest, plakát, hajtott, 82x56,5 cm / 1975 68th Hungarian Agricultural Expo poster, folded, 82x56,5 cm
12336.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1910 Aprés Une Vie de Laberur. Parti Communiste. Egy dolgos élet után. A nyugdíjért.  A francia kommunista párt nagyméretű litografált plakátja. / cca 1910 After a life with work. For the pension. French communist party. Large lithographic poster. 80x118 cm
12337.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
1937 Hollós Endre (1907 - ? ): Baleset ellen védekezz. Offset, Athenaeum Budapest, Restaurált 48x63 cm
12338.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1953 Ék Sándor (1902-1975): A vas és acél országáért szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm. / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
12339.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft