Nyomtatványok

Tételek száma: 83

1866 Pénzügyi minstérium rendelete az arany és ezüst áruk finomtartalmának ellenőrzésére szolgáló törvény végrehajtása tárgyában. Rendelet és a Dianás jelzést bemutató képes melléklet.
12214.

1866 Pénzügyi minstérium rendelete az arany és ezüst áruk finomtartalmának ellenőrzésére szolgáló törvény végrehajtása tárgyában. Rendelet és a "Dianás" jelzést bemutató képes melléklet.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
23
1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12215.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1873 Hajózási szabályzat a frissen átadott Ferenc Csatornán / 1873 Regulations for ships on the Franz Canal 14p.
12216.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1880 Balatonfüred, díszes levélpapír a város nevezetességeivel, többek közt Young hajógyár, fürdőház, nagyvendéglő, Dr. Mángold ház, Koller Károly kiadása, 28,5x22 cm
12217.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1883 A Répczelak-Csánig-Niczki tűzoltó-egylet alapszabályai. Szombathely, Seiler Henrik. Papírkötés, kis sérültésekkel, de belül jó állapotban, 15 p.
12219.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
1888 Az Osztrák-Magyar Lloyd Társaság gőzhajó menetrendje. Nagyméretű hirdetmény. / Timetable of the Austrian-Hungarian Lloyd steamship company. The Adriatic routes. 60x90 cm
12220.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, műsorkártyája / 1893 Lithographic program card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm
12221.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1893 Normannia magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Normannia. 13x21 cm
12222.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm
12223.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1895 A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Feszty Árpád festménye után metszette Morelli Gusztáv. Bp., Könyes Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedő Rt. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, jó állapotban, gazdagon díszített, festett, dombornyomott vászonkötésben. Hátsó borítóján kis szakadással.
12224.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1896 Győrvármegye Törvényhatósági Bizottságának Pannonhalmán az Országos Ezredéves Emlékmű alapkövének letétele alkalmával 1896. évi augusztus hó 26-án tartott ünnepi közgyűlésről felvett jegyzőkönyv. 26p. Borítón folttal. 21x33 cm
12225.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft