Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Hazatérő juh nyáj. Olaj, vászon, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/27/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10684/Gutahazy-Nemeth-Gyula-1892-1959-Hazatero-juh-nyaj-Olaj-vaszon-jelzett-restauralt-40C397~II1560595
1560595
10032
27
36000
Leírás: Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Hazatérő juh nyáj. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 40×50 cm
: tánczos_gábor