Falerisztika

Tételek száma: 40

~1947. MASZOVLET (Magyar-Szovjet Polgári Légiforgalmi Rt.) zománcozott kitűző, Kossuth-címerrel, hátoldalon LUDVIG, BP gyártói jelzéssel (~20mm) T:2- cserélt tű / Hungary ~1947. Hungarian-Soviet Civil Aviation Co. enamelled pin, with Kossuth coat-of-arms, makers mark on backside LUDVIG, BP (~20mm) C:VF replaced needle
30441.

~1947. "MASZOVLET (Magyar-Szovjet Polgári Légiforgalmi Rt.)" zománcozott kitűző, Kossuth-címerrel, hátoldalon "LUDVIG, BP" gyártói jelzéssel (~20mm) T:2- cserélt tű / Hungary ~1947. "Hungarian-Soviet Civil Aviation Co." enamelled pin, with Kossuth coat-of-arms, makers mark on backside "LUDVIG, BP" (~20mm) C:VF replaced needle

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1947. Szabad május ezüstözött fém lemez jelvény (47,5mm) T:2 / Hungary 1947. Free May silver plated sheet metal badge (47,5mm) C:XF
30442.

1947. "Szabad május" ezüstözött fém lemez jelvény (47,5mm) T:2 / Hungary 1947. "Free May" silver plated sheet metal badge (47,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.
30443.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.
30444.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1984. A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, aranykoszorú nélkül, adományozói tokban T:1- / Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic decorated with a golden wreath gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon, without golden wreath, in original case C:AU NMK 721.
30445.

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, aranykoszorú nélkül, adományozói tokban T:1- / Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with a golden wreath" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon, without golden wreath, in original case C:AU NMK 721.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon C:AU  NMK 720.
30446.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon C:AU NMK 720.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ausztria ~1880-1900. Bécsi Polgári Egyesület aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán Reinemer & Spiegel - Wien VII./2. gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 /  Austria ~1880-1900. Wiener Bürgervereinigung gold plated and enamelled Br badge with Reinemer & Spiegel - Wien VII./2. makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF
30447.

Ausztria ~1880-1900. "Bécsi Polgári Egyesület" aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 / Austria ~1880-1900. "Wiener Bürgervereinigung" gold plated and enamelled Br badge with "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Franciaország 1866-1955. Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /  France 1866-1955. Order of the Academic Palms, Officer hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
30448.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jugoszlávia ~1920-1930. Szent Száva Rend IV. osztály aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott /  Yugoslavia ~1920-1930. Order of Saint Sava 4th class gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn
30449.

Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés eredeti, viseltes dísztokban, modern mellszalaggal (41x62mm) T:2 medalion elő- és hátlapján kis zománchibák, aranyozás kopott / Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration in original but worn case, with modern ribbon (41x62mm) C:XF small enamel errors on the obverse and reverse of the medallion, gold plating worn

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Német 3. Birodalom 1936. 1936. Május 1 Al jelvény, hátoldalon MAYER & WILHELM STUTTGART W Szign.: RK (35mm) T:2 / German Third Recih 1936. 1 Mai 1936 Al badge, with MAYER & WILHELM STUTTGART W makers mark on backside. Sign.: RK (35mm) C:XF
30450.

Német 3. Birodalom 1936. "1936. Május 1" Al jelvény, hátoldalon "MAYER & WILHELM STUTTGART W" Szign.: RK (35mm) T:2 / German Third Recih 1936. "1 Mai 1936" Al badge, with "MAYER & WILHELM STUTTGART W" makers mark on backside. Sign.: RK (35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német 3. Birodalom 1936. IV. Téli Olimpiai játékok - Garmisch-Partenkirchen zománcozott, ezüstözött Br jelvény, C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN gyártói jelzéssel (35mm) T:2 zománchiba / German Third Reich 1936. IV. Olympische Winterspiele - Garmisch-Partenkirchen enamelled, silver plated Br badge, with C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN makers mark (35mm) C:XF enamel error
30451.

Német 3. Birodalom 1936. "IV. Téli Olimpiai játékok - Garmisch-Partenkirchen" zománcozott, ezüstözött Br jelvény, "C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 zománchiba / German Third Reich 1936. "IV. Olympische Winterspiele - Garmisch-Partenkirchen" enamelled, silver plated Br badge, with "C. POELLATH - SCHROBENHAUSEN" makers mark (35mm) C:XF enamel error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Utcai tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- / German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
30452.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft