Königlich Ungarische Staatsbahnen. Das Ungarische Tiefland und Siebenbürgen. Budapest, 1914, Erdélyi K.U.K. Graphische Hofkunstanstalt, 47 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Királyi Magyar Államvasutak. A Magyar Alföld és Erdély. Német nyelven. Némileg kopott borítóval. / Paperbinding, in german language. The cover is slightly worn.
1939 Kaffka Károly (szerk.): Az Utas Könyve. (Kiegészítő füzet) Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Magyar Felvidék részletes ismertetője. 1938. kiadás kiegészítő füzete. Budapest, 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XII+99 p. + 1 t. Kiadói tűzött papírkötés.
Olaszország remekei I-II. Olaszország táj-, és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek gyűjteménye eredeti fényképek alapján. Két kötetben.
A magyar kiadás szerkesztője Boross Vilmos. Budapest, é.n., Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, picit kopott, picit foltos borítóval, az I. kötet fűzése picit laza. fotókkal gazdagon illusztrálva.
Mezey István: Az igazi japán. Budapest, 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Kiadói foltos félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. A szerző által dedikált.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.