Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 49

Részletes Magyar Utikalauzok: Bercza-Thirring: Budapest Duna-balparti környéke 65 képpel 1 várostervrajzzal és 2 térképpel. 1923. Egészvászon védőkötésben.
12282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Königlich Ungarische Staatsbahnen. Das Ungarische Tiefland und Siebenbürgen. Budapest, 1914, Erdélyi K.U.K. Graphische Hofkunstanstalt, 47 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Királyi Magyar Államvasutak. A Magyar Alföld és Erdély. Német nyelven. Némileg kopott borítóval. / Paperbinding, in german language. The cover is slightly worn.
12283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Griebens Reiseführer. Süd Tirol mit Dolomiten 1927. Útikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition
12284.

Grieben's Reiseführer. Süd Tirol mit Dolomiten 1927. Útikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Griebens Reiseführer. Nord Tirol. 1927. Útikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition
12285.

Grieben's Reiseführer. Nord Tirol. 1927. Útikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1939 Kaffka Károly (szerk.): Az Utas Könyve. (Kiegészítő füzet) Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Magyar Felvidék részletes ismertetője. 1938. kiadás kiegészítő füzete. Budapest, 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XII+99 p. + 1 t. Kiadói tűzött papírkötés.
12286.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12287.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Olaszország remekei I-II. Olaszország táj-, és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek gyűjteménye eredeti fényképek alapján. Két kötetben. A magyar kiadás szerkesztője Boross Vilmos. Budapest, é.n., Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, picit kopott, picit foltos borítóval, az I. kötet fűzése picit laza. fotókkal gazdagon illusztrálva.
12288.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures
12289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940. 28p.
12290.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mezey István: Az igazi japán. Budapest, 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Kiadói foltos félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. A szerző által dedikált.
12291.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12293.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft