Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft

Leírás:

Királydaróczy Daróczy Zoltán: Nemesi évkönyv 3 kötete, I. évfolyam 1923, III-IV. évfolyam 1925-26, V-VI. évfolyam 1927-28. Bp., 1923-1927-1929, May Nyomda Rt., 1t+XI+297+1 p.+1 t.+XIV+385+6 p.+32 t.+VI+497 p.+3 színes t.+39 t. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval, az I. évfolyam címlapja hiányzik, III.-IV. évfolyam 26. oldalánál aláhúzások, V.-VI. évfolyam fűzése kissé laza, a 160./161. és 272./273. oldalak közötti mellékletek részben szakadtak, és a 224./225. oldalak közötti melléklet hiányzik, de ezeket leszámítva jó állapotban. / Linen-binding, the I. year front page is lacking, and one appendix is lacking and two appendix are raunchy in the V-VI. year, but the other things are okay, in Hungarian language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor