https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Ady Endre

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, jó állapotban
12586.

Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus. 192 p. Kiadói rajzos papírborítóban, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady tanulmányok: Földessy Gyula: Ady értékelése az Új Versek megjelenésétől máig - Kosztolányi és Babits szerepe az Ady-problémában. bp., 1939. Kelet Népe. Kiadói papírborítóban  + hozzá:  Fodor Árpád János Ady a modern individualizmus sodrában. Bp., 1928. (Pallas). 83+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban. + hozzá Fóti Lajos: Ady Endre világirodalmi jelentősége és egynémely adalék az élettelen magyar irodalmi élet mélységéből. Bp., 1931. Irodalom kiadó váll. Kiadói, szakadt papírborítóban
12587.

Ady tanulmányok: Földessy Gyula: Ady értékelése az Új Versek megjelenésétől máig - Kosztolányi és Babits szerepe az Ady-problémában. bp., 1939. Kelet Népe. Kiadói papírborítóban + hozzá: Fodor Árpád János Ady a modern individualizmus sodrában. Bp., 1928. (Pallas). 83+(1) p. Fűzve, kiadói papírborítóban. + hozzá Fóti Lajos: Ady Endre világirodalmi jelentősége és egynémely adalék az élettelen magyar irodalmi élet mélységéből. Bp., 1931. Irodalom kiadó váll. Kiadói, szakadt papírborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.]  Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben
12588.

Hatvany Lajos: Ady világa. [1-4.] Isten könyve I. Találkozás Istennel. + Isten könyve II. Viadal Istennel. + Szerelem könyve I. Találkozás a nővel. + Szerelem könyve II. Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; 80; (81)-191,[1]p. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady Endre Margita élni akar. Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek. Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.
12589.

Ady Endre Margita élni akar. "Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek". Bp., 1921. Amicus Kiadás. 76+4 p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Átkötött aranyozott egészvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
12590.

Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben
12591.

dr. Boross István: Ady Endre alakja regényirodalmunkban és a köztudatban. Mezőtúr, 1928. Török könyvkiadó. 64p. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth János: Ady s a legújabb magyar lyra Bp. 1910. Benkő Gy. 69 l.+1lev. Kiadói papírborítékban.
12592.

Horváth János: Ady s a legújabb magyar lyra Bp. 1910. Benkő Gy. 69 l.+1lev. Kiadói papírborítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Földessy Gyula: Az ismeretlen Ady Bp. 1941. Debreceni Ady-Társaság. 45 l. Kiadói papírborítékban
12593.

Földessy Gyula: Az ismeretlen Ady Bp. 1941. Debreceni Ady-Társaság. 45 l. Kiadói papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady Endre: A menekülő élet. Első kiadás! (Bp.), 1912, Nyugat. 141p. A borító Gara Arnold munkája. Lapok helyenként foltosak. Félvászon védőborítóban
12594.

Ady Endre: A menekülő élet. Első kiadás! (Bp.), 1912, Nyugat. 141p. A borító Gara Arnold munkája. Lapok helyenként foltosak. Félvászon védőborítóban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
4
Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal
12595.

Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.
12596.

Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. Bp., 1943. A szerző. Fischof Henrik, Kispest. 71 p Kiadói papírborítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)
12597.

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj-Kolozsvár, 1927. Erdélyi Szépmíves Céh. 144 l. 2 sztl. lev. 4 t. Első kiad. Illusztrációit rajzolta Bánffy Miklós. (Az Erdélyi Szépmíves Céh 13. kiadványa)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz