1822 Hasznos mulatságok. Első (52 szám) és második félesztendő (50 szám). (Hatodik, majd nem teljes évfolyam.) A hazai 's küföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. + Különös Toldalék a hazai és külföldi tudósításokhoz Pest, 1822, Trattner János Tamás, 416+8+400+16+15 p. Korabeli bordázott gerincű bőrkötés, kissé viseltes állapotban, a 394-399 p. között a lapok hiányoznak, valamint az utolsó két (51-52.) lapszám, és a mutató tábla hiányozik, a borító kissé kopottas, a kötéstáblák belseje és az előzéklapok tintafoltosak, egy-két lapszél szakadozott.
1847 Magyar Szépirodalmi Szemle. I. évfolyam, 1. szám. Szerk.: Erdélyi János. Pest, 1847, Kisfaludy-Társaság, Beimel ny., 16 p. A gerincnél ragasztás nyomai, foltos, az első levél (1/2 és 15/16 oldalak) elvált a többitől.
cca 1860 Vasutas egyenruhák bemutatása. 9 db kőnyomatos tábla Zeichnungen zur vorschrift über die Uniformierung der Beamten und Diener der k.k. Staats und Privat Eisenbahnen. Entworfen u. gezeichnet von Cerolamo Francheschini Costume-Director der k.k. Hoftheater. Vasutas egyenruhák bemutatása. 9 db kőnyomatos tábla. Középen hajtásnyommal. / Railway officers uniforms 9 lithographic tables. With mark of folding. 25x33 cm
cca 1890 Nagyszeben és környéke 11 színezett fotót tartalmazó egészvászon kötésű füzet Az Erdélyi Kárpát Egylet kiadása / Hermannstadt und seine Umgebung. Photo booklet with 11 photos. 18x12 cm
cca 1890 Berlin litografált album 22 oldalon 47 képpel, egészvászon kötésben, szép állapotban / cca 1890 Berlin litho booklet with 22 pages and 47 pictures in full linen binding, in nice condition 22x17 cm
1897 Belépőjegy Viktória királynő gyémánt jubileumának ünnepségégre. A királynő litografált képével /
1897 Admission ticket for Queen Victoria's diamond anniversary ceremony, with lithographic image.
1898 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1898. II. félév, XXIV. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Benne 100 oldal a merénylet áldozatául esett Erzsébet királyné emlékének szentelve, sok képpel. Gerincétől egy helyen elvált, amúgy jó állapotban, a borító enyhén viseltes. 792 p. (28×22 cm)
1898 A Marosvármegyei Tankerüteli Tanító Egylet tiszteleti tagsági díszoklevele Wekerle László tanfelügyelő részére. Nagyméretű kézzel festett, címeres oklevél..Egy kisebb beszakadással, de szép állapotban /
1898 Maros county teachers association ornamented warrant. Hand painted. With one small tear. 60x42 cm
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban /
1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm