Csákvári Nagy Lajos (1923- 2014): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/26/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10319/Csakvari-Nagy-Lajos-1923-2014-Utcareszlet-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C39770-cm~II1404449
1404449
10008
26
Leírás: Csákvári Nagy Lajos (1923- 2014): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
: vörös_iván