Festmények és grafikák Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1478908
10012
26
36000
Diener Dénes (1889-1956): Varró lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm 1488591
10013
26
Diósy Antal (1895-1977): Enteriőr 1966. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×58 cm 1383332
10014
26
25000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dombos vidék kunyhóval. Olaj, vászon-falemez, jelzett, tisztitásra szorul, 23×28 cm 1467969
10015
26
90000
Fried Pál (1893-1955): Modell kék gyűrűvel. Pasztell, papír, jelzett üvegezett keretben, 65×50 cm 1478918
10016
26
Gara Arnold (1882-1929): Wolhynia 1916 (Volhínia). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×25 cm 1403272
10017
26
Gross Arnold (1929-2015): Emlékek kertje II. Színes rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×31 cm 1476440
10018
26
50000
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Pulszky Károly (1853- 1899). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 30×19 cm 1476390
10019
26
50000
Henri-Charles Guérard(1846-1897): Francia-japán fantázia kalendárium. Rézkarc, sorszámozott 88/3, papír, jelzett, kis szakadással, 23x33 cm 1468564
10020
26
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Önarckép műtermi kilátással. (Bródy Sándor utca a Gutenberg tér felől). Olaj, farost, jelzett, 98×98 cm 1430255
10021
26
Haáz Ferenc Rezső (1883-1958): Kadicsfalva. Akvarell, papír, jelzett, gyűrött, üvegezett keretben, 37×45 cm 1425281
10022
26
Haáz Ferenc Rezső (1883-1958): Pipázó nagypapa. akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47×36 1426812
10023
26
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdei séta. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft