Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

Német Államok / Schwarzenberg 1741. Schwarzenberg József Ádám és liechtensteini Mária Terézia esküvőjére Ag emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) T:2 ph., patina /  German States / Schwarzenberg 1741. Marriage of Joseph Adam von Schwarzenberg and Maria Theresia von Liechtenstein Ag medal without hallmark. TAEDIS FELICIBVS / CONNVBIVM PRINCIPVM IOSEPHI SCHWARZENBERGICI ET THERESIAE LICHTENSTEINIAE ACTVM MDCCXLI. Sign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) C:XF edge error, patina
30528.

Német Államok / Schwarzenberg 1741. "Schwarzenberg József Ádám és liechtensteini Mária Terézia esküvőjére" Ag emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) T:2 ph., patina / German States / Schwarzenberg 1741. "Marriage of Joseph Adam von Schwarzenberg and Maria Theresia von Liechtenstein" Ag medal without hallmark. "TAEDIS FELICIBVS / CONNVBIVM PRINCIPVM IOSEPHI SCHWARZENBERGICI ET THERESIAE LICHTENSTEINIAE ACTVM MDCCXLI". Sign.: Matthäus Donner (7,01g/26mm) C:XF edge error, patina

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Német Államok / Poroszország 1793. Frigyes Vilmos koronaherceg és Lujza mecklenburg-strelitzi hercegnő jelzetlen Ag emlékérem házasságuk alkalmából, Berán Nándor jelzésű dísztokban. Szign.: Loos (28,85g/42mm) T:2,2- ph. /  German States / Prussia 1793. Friedrich Wilhelm crown prince and Luise of Mecklenburg-Strelitz unmarked Ag medallion commemorating their marriage, in Nándor Berán marked case. Sign.: Loos (28,85g/42mm) C:XF,VF edge error
30529.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Német Államok / Poroszország 1859. Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15. Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. / German States / Prussia 1859. Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859 Br commemorative medal. Sign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) C:XF,VF several edge errors
30530.

Német Államok / Poroszország 1859. "Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15." Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. / German States / Prussia 1859. "Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859" Br commemorative medal. Sign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) C:XF,VF several edge errors

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Államok / Köln 1865. Általános mezőgazdasági kiállítás Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! /  German States / Cologne 1865. International Agricultural Exhibition commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!
30531.

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Német Birodalom ~1900. Női portré egyoldalas Br plakett peremen C. POELLATH SCHROBENHAUSEN gyártói jelzéssel (244,27g122mm) T:2 / German Empire ~1900. Female portrait one-sided Br plaque, on the edge with makers mark C. POELLATH SCHROBENHAUSEN (244,27g/122mm) C:XF
30532.

Német Birodalom ~1900. "Női portré" egyoldalas Br plakett peremen "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel (244,27g122mm) T:2 / German Empire ~1900. "Female portrait" one-sided Br plaque, on the edge with makers mark "C. POELLATH SCHROBENHAUSEN" (244,27g/122mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Birodalom 1905. Schiller halálának 100. évfordulójára Br emlékérem peremen B. H. MAYER PFORZHEIM és BRONZE jelzéssel, tokban. Szign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) T:2 ph., peremen lyukasztásnyomok / German Empire 1906. 100th Anniversary - Death of Schiller Br commemorative medallion with B. H. MAYER PFORZHEIM and BRONZE mark on the edge, in case. Sign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) C:XF edge error, on the edge punching marks
30533.

Német Birodalom 1905. "Schiller halálának 100. évfordulójára" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel, tokban. Szign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) T:2 ph., peremen lyukasztásnyomok / German Empire 1906. "100th Anniversary - Death of Schiller" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge, in case. Sign.: Rudolf Mayer (77,54g/59mm) C:XF edge error, on the edge punching marks

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Birodalom 1906. Franz Schubert 1797-1828 Br emlékérem peremen B. H. MAYER PFORZHEIM és BRONZE jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) T:1- / German Empire 1906. Franz Schubert 1797-1828 Br commemorative medallion with B. H. MAYER PFORZHEIM and BRONZE mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) C:AU
30534.

Német Birodalom 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br emlékérem peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) T:1- / German Empire 1906. "Franz Schubert 1797-1828" Br commemorative medallion with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (106,42g/60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Birodalom 1907. Religio (Vallás) Br plakett peremen B. H. MAYER PFORZHEIM és BRONZE jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) T:1- / German Empire 1907. Religio (Religion) Br plaque with B. H. MAYER PFORZHEIM and BRONZE mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) C:AU
30535.

Német Birodalom 1907. "Religio (Vallás)" Br plakett peremen "B. H. MAYER PFORZHEIM" és "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) T:1- / German Empire 1907. "Religio (Religion)" Br plaque with "B. H. MAYER PFORZHEIM" and "BRONZE" mark on the edge. Sign.: Rudolf Mayer (72,29g/57x57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Németország / Weimari Köztársaság / München 1930. I. Nemzetközi Bruckner-Fesztivál aranyozott Br emlékérem. Szign.: Bodenstein (42,32g/45mm) T:2 / Germany / Weimar Republic / München 1930. 1st International Bruckner Festival gilt Br medal. I. INTERNATIONALES BRUCKNERFEST MÜNCHEN / NON CONFUNDAR IN AETERNUM 1930. Sign.: Bodenstein (42,32g/45mm) C:XF Wurzbach 984.
30536.

Németország / Weimari Köztársaság / München 1930. "I. Nemzetközi Bruckner-Fesztivál" aranyozott Br emlékérem. Szign.: Bodenstein (42,32g/45mm) T:2 / Germany / Weimar Republic / München 1930. "1st International Bruckner Festival" gilt Br medal. "I. INTERNATIONALES BRUCKNERFEST MÜNCHEN / NON CONFUNDAR IN AETERNUM 1930." Sign.: Bodenstein (42,32g/45mm) C:XF Wurzbach 984.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Németország DN Immanuel Kant Br plakett peremen C. POELLATH gyártói jelzéssel. Szign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) T:2 /  Germany ND Immanuel Kant Br plaque with makers mark C. POELLATH ont he edge. Sign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) C:XF
30537.

Németország DN "Immanuel Kant" Br plakett peremen "C. POELLATH" gyártói jelzéssel. Szign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) T:2 / Germany ND "Immanuel Kant" Br plaque with makers mark "C. POELLATH" ont he edge. Sign.: Luise Staudinger (78,38g/61x44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Németország DN Winterszeit Br plakett peremen C. POELLATH gyártói jelzéssel. Szign.: CP (73,93g/64x47mm) T:2 kis k., szennyeződés /  Germany ND Winterszeit Br plaque with makers mark C. POELLATH on the edge. Sign.: CP (73,93g/64x47mm) C:XF small scratch, dirt
30538.

Németország DN "Winterszeit" Br plakett peremen "C. POELLATH" gyártói jelzéssel. Szign.: CP (73,93g/64x47mm) T:2 kis k., szennyeződés / Germany ND "Winterszeit" Br plaque with makers mark "C. POELLATH" on the edge. Sign.: CP (73,93g/64x47mm) C:XF small scratch, dirt

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország ~1485. Antonia del Balzo Br emlékérem. Készítő: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528) (21,89g/40mm) T:3 rep., hajlott lemez / Italy ~1485. Antonia del Balzo Br commemorative medallion (40mm) C:F cracked, curved coin DIVA ANTONIA BAVTIA DE GONZ MAR / SVPEREST M SPES. Artist: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528) (21,89g/40mm) C:F cracked, curved coin
30539.

Olaszország ~1485. "Antonia del Balzo" Br emlékérem. Készítő: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528) (21,89g/40mm) T:3 rep., hajlott lemez / Italy ~1485. "Antonia del Balzo" Br commemorative medallion (40mm) C:F cracked, curved coin "DIVA ANTONIA BAVTIA DE GONZ MAR / SVPEREST M SPES". Artist: Pier Jacopo di Antonio Alari Bonacolsi (Antico) (~1460-1528) (21,89g/40mm) C:F cracked, curved coin

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft