Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 27

1949. Népért-Szabadságért-Függetlenségért - Lövészbajnokság / Országos Magyar Sportlövő Szövetség 1949.X.30. Br céllövő verseny díjérem nyakszalagon. Szign.: Lőrincz E., Fonyó M. (50,5mm) T:2 / Hungary 1949. Hungarian National Shooter Association 30.X.1949 Br award medal on neck ribbon. Sign.: Lőrincz E., Fonyó M. (50,5mm) C:XF
30637.

1949. "Népért-Szabadságért-Függetlenségért - Lövészbajnokság / Országos Magyar Sportlövő Szövetség 1949.X.30." Br céllövő verseny díjérem nyakszalagon. Szign.: Lőrincz E., Fonyó M. (50,5mm) T:2 / Hungary 1949. "Hungarian National Shooter Association 30.X.1949 " Br award medal on neck ribbon. Sign.: Lőrincz E., Fonyó M. (50,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, sérült kitűzőtűvel és füllel, zománchibával + A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, fül aranyozása hiányos, ragasztásnyomos adományozói tokban T:2-,2 /  Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 4th Grade enamelled gilt Br decoration with damaged pin and ear, with enamel error + Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, gilding of ear is missing, in original case with gluemark C:VF,XF NMK 532., 533.
30638.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, sérült kitűzőtűvel és füllel, zománchibával + "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, fül aranyozása hiányos, ragasztásnyomos adományozói tokban T:2-,2 / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" enamelled gilt Br decoration with damaged pin and ear, with enamel error + "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, gilding of ear is missing, in original case with gluemark C:VF,XF NMK 532., 533.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.
30639.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 32 adományozás! T:2 R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked Ag decoration with ribbon, only 32 awards! C:XF Rare! NMK 584.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
1957. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, kitűzővé alakított miniatűrrel, tokban T:1- zománchiba / Hungary 1957. Order of The Red Star gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature as pin and thin ribbon in case C:AU NMK 611.
30640.

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, kitűzővé alakított miniatűrrel, tokban T:1- zománchiba / Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature as pin and thin ribbon in case C:AU NMK 611.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1976. Szocialista Magyarországért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. Order of Merit for the Socialist Hungary gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.
30641.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case C:AU NMK 715.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- /  Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU  NMK 720.
30642.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1984. A Magyar Népköztársaság Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, adományozói tokban T:2 apró zománchiba / Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:XF tiny enamel error NMK 723.
30643.

1984. "A Magyar Népköztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, adományozói tokban T:2 apró zománchiba / Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:XF tiny enamel error NMK 723.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
DN 2db klf jelzetlen Ag érem erdélyi és brassói címerrel, szalaggal (~7,7g/28mm,~4,2g/23mm) T:2 / Hungary ND 2 diff Ag medals without hallmarks, with the coat of arms of Transylvania and Brasov, with ribbons (~7,7g/28mm,~4,2g/23mm) C:XF
30644.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Görögország 1906. 1906. évi athéni nyári olimpiai játékok ezüstérme Ag díjérem peremen ARGENT jelzéssel. Szing.: Jules-Clément Chaplain (64.09g/51mm) T:2 kis karcok és ph., patina / Greece 1906. Silver Olympic Medal, 1906 Summer Olympics in Athens Ag medal, on the edge with ARGENT hallmark. Sign.: Jules-Clément Chaplain (64.09g/51mm) C:XF small scratches and edge errors, patina
30645.

Görögország 1906. "1906. évi athéni nyári olimpiai játékok ezüstérme" Ag díjérem peremen "ARGENT" jelzéssel. Szing.: Jules-Clément Chaplain (64.09g/51mm) T:2 kis karcok és ph., patina / Greece 1906. "Silver Olympic Medal, 1906 Summer Olympics in Athens" Ag medal, on the edge with "ARGENT" hallmark. Sign.: Jules-Clément Chaplain (64.09g/51mm) C:XF small scratches and edge errors, patina

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 621,62
1 764,71
Japán 1888-2003. Szent Kincs Rend VII. osztály jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban (17,14g mellszalaggal/37x37mm) T:2 Japan 1888-2003. Order of the Sacred Treasure 7th class unmarked Ag decoration with ribbon, in original case (17,14g with ribbon/37x37mm) C:XF
30646.

Japán 1888-2003. "Szent Kincs Rend VII. osztály" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban (17,14g mellszalaggal/37x37mm) T:2 Japan 1888-2003. "Order of the Sacred Treasure 7th class" unmarked Ag decoration with ribbon, in original case (17,14g with ribbon/37x37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nagy-Britannia 1914. Brit Vörös Kereszt Szervezete Ápolási Osztály Kitüntetés aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon J.R. GAUNT LONDON gyártói jelzéssel, számozással és névre szóló gravírozással, eredeti dobozban T:2 Great Britain 1914. Red Cross Award for Proficiency in Red Cross Work with Proficiency in Red Cross Nursing bar engraved, numbered, gilt, enamelled decoration with ribbon, with makers mark J.R. GAUNT LONDON, in original box C:XF
30647.

Nagy-Britannia 1914. "Brit Vörös Kereszt Szervezete Ápolási Osztály Kitüntetés" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon "J.R. GAUNT LONDON" gyártói jelzéssel, számozással és névre szóló gravírozással, eredeti dobozban T:2 Great Britain 1914. "Red Cross Award for Proficiency in Red Cross Work with 'Proficiency in Red Cross Nursing' bar" engraved, numbered, gilt, enamelled decoration with ribbon, with makers mark "J.R. GAUNT LONDON", in original box C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
30648.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft