Nyomtatványok

Tételek száma: 82

cca 1880-1900 Prágai Kisjézus, litho, kinyithatós szentkép, 13x6cm / circa 1880-1900 Jesus of Prague, litho, sacred images, 13x6cm
12120.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával /  1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior
12121.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
A feltámadt Szeged. Ünnepi emléklap. (Szeged), 1883. (Endrényi Lajos és Társa ny.) 20p. Gazdagon illusztrált. Az uralkodó látogatása alkalmából megjelent kiadvány. A cím felett Hieronymi Károly későbbi belügyminiszternek szóló ajánlással. Az aláírás Szeged városa, az aláíró valószínűleg Pálfy Ferenc polgármester lehet. Rajzos, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. Hozzá egy térkép.
12122.

A feltámadt Szeged. Ünnepi emléklap. (Szeged), 1883. (Endrényi Lajos és Társa ny.) 20p. Gazdagon illusztrált. Az uralkodó látogatása alkalmából megjelent kiadvány. A cím felett Hieronymi Károly későbbi belügyminiszternek szóló ajánlással. Az aláírás "Szeged városa", az aláíró valószínűleg Pálfy Ferenc polgármester lehet. Rajzos, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. Hozzá egy térkép.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1888 A Fehér Kereszt Egyesület alapszabályai 14p. Pallas
12123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fekete József - Hevesi József (szerk.): Magyar Salon. Képes havi folyóirat. IX kötet. Budapest, 1888. Kopott, díszes aranyozott egészvászon kötésben, 672 p.  A borítója kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult. A lapok néhol szakadozottak.
12124.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1890 Buziásfürdő mérlegjegy. Litografált nyomtatvány képpel és a fürdő képével / cca 1890 Litho scales-ticket with the image of the spa
12125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1890 Kossuth Lajos és családja, nagyméretű lithográfia, [Freytag & Berndt, Bécs], sérült, felcsavarva, 55×69,5 cm  cca 1890 Lajos Kossuth and his family, large lithograph, [Freytag & Berndt, Bécs], damaged, rolled up, 55×69,5 cm
12126.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
cca 1890 Franz Joseph Kaiser von Österreich, nagyméretű dombornyomott, gazdagon díszített litho, Kunstanstalt Braunau in Böhmen, foltos, 51,5×36,5 cm /  cca 1890 Franz Joseph Kaiser von Österreich, large, richly ornated lithograph, Kunstanstalt Braunau in Böhmen, stained, 51,5×36,5 cm
12127.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1890 Elisabeth Kaiserin von Österreich, nagyméretű dombornyomott, gazdagon díszített litho, Kunstanstalt Braunau in Böhmen, foltos, 51,5×36,5 cm /  cca 1890 Elisabeth Kaiserin von Österreich, large, richly ornated lithograph, Kunstanstalt Braunau in Böhmen, stained, 51,5×36,5 cm
12128.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1895 A nem-magyar utónevek jegyzéke. 20p.
12129.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1895 Vajdahunyad 1895. évi szeptember hó 15-17. A vasmű és az erdélyi vasgyártás képes ismertetője. 28p. Kopott aranyozású egészvászon kötésben.22x15 cm
12130.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1897 Levél az Ezredéves kiállítás levélpapírján
12131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft