Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 27

Mexikó 1968. XIX. nyári olimpiai játékok Ag emlékérem (49,95g/0.999/45mm) T:2 patina Mexico 1968. Games of the XIX Olympiad Ag commemorative medallion MEXICO 1968 PAZ CULTURA Y ARTE / EL DEPORTE UNE A LOS PUEBLOS CIVILIZADOS / MEXICO SEDE DE LA XIX OLIMPIADA (49,95g/0.999/45mm) C:XF patina
30309.

Mexikó 1968. "XIX. nyári olimpiai játékok" Ag emlékérem (49,95g/0.999/45mm) T:2 patina Mexico 1968. "Games of the XIX Olympiad" Ag commemorative medallion "MEXICO 1968 PAZ CULTURA Y ARTE / EL DEPORTE UNE A LOS PUEBLOS CIVILIZADOS / MEXICO SEDE DE LA XIX OLIMPIADA" (49,95g/0.999/45mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
9
Nagy Britannia / London (South Kensington) 1862. Nemzetközi Kiállítás aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Jacques Wiener (41mm) T:2 ph. Great Britain / London (South Kensington) 1862. International Exhibition gilt metal commemorative medallion with the picture of the inside and outside of the International Exhibition Building. INTERNATIONAL EXHIBITION 1862. STAMPED IN THE BUILDING BY H. UHLHORN OF GREVENBROICH, PRUSSIA in original case Sign: Jacques Wiener (41mm) C:XF edge error
30310.

Nagy Britannia / London (South Kensington) 1862. "Nemzetközi Kiállítás" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Jacques Wiener (41mm) T:2 ph. Great Britain / London (South Kensington) 1862. "International Exhibition" gilt metal commemorative medallion with the picture of the inside and outside of the International Exhibition Building. "INTERNATIONAL EXHIBITION 1862. STAMPED IN THE BUILDING BY H. UHLHORN OF GREVENBROICH, PRUSSIA" in original case Sign: Jacques Wiener (41mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Britannia / London (South Kensington) 1862. Nemzetközi Kiállítás Ag emlékérem. (Nemzetközi Kiállítás épületének belső / külső nézete) Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (41mm/36.38g) T:2,2- Great Britain / London (South Kensington) 1862. International Exhibition Ag commemorative medallion with the picture of the inside and outside of the International Exhibition Building. INTERNATIONAL EXHIBITION 1862. STAMPED IN THE BUILDING BY H. UHLHORN OF GREVENBROICH, PRUSSIA Sign: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (41mm/36.38g) C:aXF
30311.

Nagy Britannia / London (South Kensington) 1862. "Nemzetközi Kiállítás" Ag emlékérem. (Nemzetközi Kiállítás épületének belső / külső nézete) Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (41mm/36.38g) T:2,2- Great Britain / London (South Kensington) 1862. "International Exhibition" Ag commemorative medallion with the picture of the inside and outside of the International Exhibition Building. "INTERNATIONAL EXHIBITION 1862. STAMPED IN THE BUILDING BY H. UHLHORN OF GREVENBROICH, PRUSSIA" Sign: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (41mm/36.38g) C:aXF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Nagy-Britannia 1874. Eduárd walesi herceg / Éves Londoni Nemzetközi Ipar-, Képzőművészeti és Feltalálói Vásár kétoldalas Br emlékérem. Szign.: G. Morgan, Boehm (51,5mm) T:2 ph. Great Britain 1874. Edward Prince of Wales / London International Exhibition two-sided Br medallion ALBERT EDWARD PRINCE OF WALES PRESIDENT - G. MORGAN SC. - BOEHM / LONDON ANNUAL INTERNATIONAL EXHIBITION OF ALL FINE ARTS INDUSTRIES AND INVENTIONS - MDCCCLXXIV on the edge JULIA HOFFMANN CATALOGUE NO 1134 Sign.: G. Morgan, Boehm (51,5mm) C:XF edge error
30313.

Nagy-Britannia 1874. "Eduárd walesi herceg / Éves Londoni Nemzetközi Ipar-, Képzőművészeti és Feltalálói Vásár" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: G. Morgan, Boehm (51,5mm) T:2 ph. Great Britain 1874. "Edward Prince of Wales / London International Exhibition" two-sided Br medallion "ALBERT EDWARD PRINCE OF WALES PRESIDENT - G. MORGAN SC. - BOEHM / LONDON ANNUAL INTERNATIONAL EXHIBITION OF ALL FINE ARTS INDUSTRIES AND INVENTIONS - MDCCCLXXIV" on the edge "JULIA HOFFMANN CATALOGUE NO 1134" Sign.: G. Morgan, Boehm (51,5mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Német Államok / Nürnberg 1569. Sebalt Haller zu Hallerstein egyoldalas Br érem mesterjegy nélkül, Valentin Maler (1540-1603) munkája (47,82g/54,5mm) T:2- German States / Nürnberg 1569. Sebalt Haller zu Hallerstein one-sided Br medallion, without signature. Work of Valentin Maler (1540-1603) SEABALT HALLER Z HALLERSTAIN AETAT LXIX 1569 (47,82g/54,5mm) T:VF
30314.

Német Államok / Nürnberg 1569. "Sebalt Haller zu Hallerstein" egyoldalas Br érem mesterjegy nélkül, Valentin Maler (1540-1603) munkája (47,82g/54,5mm) T:2- German States / Nürnberg 1569. "Sebalt Haller zu Hallerstein" one-sided Br medallion, without signature. Work of Valentin Maler (1540-1603) "SEABALT HALLER Z HALLERSTAIN AETAT LXIX 1569" (47,82g/54,5mm) T:VF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Német Államok / Hessen / Frankfurt 1745. Lotharingiai Ferenc császárrá koronázása Br emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (49mm) T:2- ph. / German States / Hessen / Frankfurt 1745. Coronation of Franz I Br medallion. Sign.: Matthäus Donner (49mm) C:VF edge error
30315.

Német Államok / Hessen / Frankfurt 1745. "Lotharingiai Ferenc császárrá koronázása" Br emlékérem. Szign.: Matthäus Donner (49mm) T:2- ph. / German States / Hessen / Frankfurt 1745. "Coronation of Franz I" Br medallion. Sign.: Matthäus Donner (49mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Német Államok / Köln 1865. Általános mezőgazdasági kiállítás Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! /  German States / Cologne 1865. International Agricultural Exhibition commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!
30316.

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje)(41mm/36.66g) T:2 kis ph. R! / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (41mm/36.66g) C:XF small edge error R!

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Német Birodalom 1902. Rudolf Virchow kétoldalas Br érem. Szign.: Richard Placht (60mm) T:2 ph. German Empire 1902. Rudolf Virchow two-sided Br medallion RVDOLF VIRCHOW - AETAT - LXXX / MDCCCXXI - MCMII Sign.: Richard Placht (60mm) C:XF edge error
30317.

Német Birodalom 1902. "Rudolf Virchow" kétoldalas Br érem. Szign.: Richard Placht (60mm) T:2 ph. German Empire 1902. "Rudolf Virchow" two-sided Br medallion "RVDOLF VIRCHOW - AETAT - LXXX / MDCCCXXI - MCMII" Sign.: Richard Placht (60mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Birodalom 1905. Hermann von Wissmann halálára Br emlékérem. Szign.: Albert Moritz Wolff (60mm) T:2,2- kis ph. German Empire 1905. Death of Hermann von Wissmann Br commemorative medallion. H.V. WISSMANN. 4.9.53-15.6.05.. Sign.: Albert Moritz Wolff (60mm) C:XF,VF small edge errors
30318.

Német Birodalom 1905. "Hermann von Wissmann halálára" Br emlékérem. Szign.: Albert Moritz Wolff (60mm) T:2,2- kis ph. German Empire 1905. "Death of Hermann von Wissmann" Br commemorative medallion. "H.V. WISSMANN. 4.9.53-15.6.05.". Sign.: Albert Moritz Wolff (60mm) C:XF,VF small edge errors

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Német Birodalom ~1910. Szifilisz ellenszerének felfedezése - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata kétoldalas Br érem. Szign.: Franz Kounitzky (66mm) T:2,2- kis ph., fo. German Empire ~1910. Conquest of Syphilis - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata two-sided Br medallion EHRLICH - HATA / PER ASPERA - AD ASTRA Sign.: Franz Kounitzky (66mm) C:XF,VF small edge error, spotted Stern - Wurzbach-Tannenberg 1823
30319.

Német Birodalom ~1910. "Szifilisz ellenszerének felfedezése - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata" kétoldalas Br érem. Szign.: Franz Kounitzky (66mm) T:2,2- kis ph., fo. German Empire ~1910. "Conquest of Syphilis - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata" two-sided Br medallion "EHRLICH - HATA / PER ASPERA - AD ASTRA" Sign.: Franz Kounitzky (66mm) C:XF,VF small edge error, spotted Stern - Wurzbach-Tannenberg 1823

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Német Birodalom 1918. Christian Kraft Hohenlohe-Öhringen hercege 1848. Március 21. - 1918. / Ex flammis orior Br emlékérem a herceg 70. születésnapjára (67mm) T:2-,3 German Empire 1918. Christian Kraft Fürst zu Hohenlohe-Öhringen 1848. 21. Marz - 1918. / Ex flammis orior Br commemorative medal for prince Christians 70th birthday (67mm) C:VF,F
30320.

Német Birodalom 1918. "Christian Kraft Hohenlohe-Öhringen hercege 1848. Március 21. - 1918. / Ex flammis orior" Br emlékérem a herceg 70. születésnapjára (67mm) T:2-,3 German Empire 1918. "Christian Kraft Fürst zu Hohenlohe-Öhringen 1848. 21. Marz - 1918. / Ex flammis orior" Br commemorative medal for prince Christian's 70th birthday (67mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olaszország 1906. Milánói Világkiállítás 1906 Br emlékérem. Szign.: Giannino / S. Johnson (61mm) T:2,2- több ph. Italy 1906. International Exposition Milan 1906 Br commemorative medal. Sign.: Giannino / S. Johnson (61mm) C:XF,VF several edge errors
30321.

Olaszország 1906. "Milánói Világkiállítás 1906" Br emlékérem. Szign.: Giannino / S. Johnson (61mm) T:2,2- több ph. Italy 1906. "International Exposition Milan 1906" Br commemorative medal. Sign.: Giannino / S. Johnson (61mm) C:XF,VF several edge errors

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft