Magyar emlékveretek

Tételek száma: 131

1983. Árpád Emlékérem Br emlékérem eredeti tokban adományozói okirattal és festett fém jelvénnyel. 320. SZ. ÁRPÁD IPARI SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS SZAKMUNKÁSKÉPZŐ INT. SZÉKESFEHÉRVÁR - 1883-1893 / 100 ÉVES A SZAKMUNKÁSKÉPZÉS SZÉKESHEFÉRVÁRON 1983. Szign.: SZA (97mm) T:1 Hungary 1983. Árpád Commemorative Medallion Br medallion in original case with awarding document and painted metal badge. Sign.: SZA (97mm) C:UNC
30321.

1983. "Árpád Emlékérem" Br emlékérem eredeti tokban adományozói okirattal és festett fém jelvénnyel. "320. SZ. ÁRPÁD IPARI SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS SZAKMUNKÁSKÉPZŐ INT. SZÉKESFEHÉRVÁR - 1883-1893 / 100 ÉVES A SZAKMUNKÁSKÉPZÉS SZÉKESHEFÉRVÁRON 1983". Szign.: SZA (97mm) T:1 Hungary 1983. "Árpád Commemorative Medallion" Br medallion in original case with awarding document and painted metal badge. Sign.: SZA (97mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1986. Pestvidéki Gépgyár 1000. Br plakett (97mm) T:2 Hungary 1986. Machine Factory of Pest Region 1000. Br plaque (97mm) C:XF
30322.

1986. "Pestvidéki Gépgyár 1000." Br plakett (97mm) T:2 Hungary 1986. "Machine Factory of Pest Region 1000." Br plaque (97mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1994. Magyar Repülő Szövetség - Debreceni Repülő Club / 17. Akrobatikus Világbajnokság Br emlékérem (60mm) T:1- Hungary 1994. 17th World Aerobatic Championships - 1994 Debrecen, Hungary Br commemorative medallion (60mm) C:AU
30323.

1994. "Magyar Repülő Szövetség - Debreceni Repülő Club / 17. Akrobatikus Világbajnokság" Br emlékérem (60mm) T:1- Hungary 1994. "17th World Aerobatic Championships - 1994 Debrecen, Hungary" Br commemorative medallion (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1999. A temesvári forradalom 10. évfordulója 1999. december 17. Br emlékérem elő- és hátlapja két darabban (117mm) T:1- Hungary 1999. 10th Anniversary of the Revolution of Temesvár, 17 December, 1999 obverse and reverse of Br commemorative medallion in two 2pcs (117mm) C:AU
30324.

1999. "A temesvári forradalom 10. évfordulója 1999. december 17." Br emlékérem elő- és hátlapja két darabban (117mm) T:1- Hungary 1999. "10th Anniversary of the Revolution of Temesvár, 17 December, 1999" obverse and reverse of Br commemorative medallion in two 2pcs (117mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
DN Liszt Ferenc 1811-1886 jelzett Br plakett (80x57mm) T:2- Hungary ND Franz Liszt 1811-1886 Br plaque with makers mark (80x57mm) C:VF
30325.

DN "Liszt Ferenc 1811-1886" jelzett Br plakett (80x57mm) T:2- Hungary ND "Franz Liszt 1811-1886" Br plaque with makers mark (80x57mm) C:VF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
DN Juhász Gyula 1883-1937 / Gödöllői Járási Városi Juhász Gyula Könyvtár Br emlékérem (61mm) T:1- Hungary ND Gyula Juhász 1883-1937 / Gyula Juhász Districtly Municipal Library Br commemorative medallion (61mm) C:AU
30326.

DN "Juhász Gyula 1883-1937 / Gödöllői Járási Városi Juhász Gyula Könyvtár" Br emlékérem (61mm) T:1- Hungary ND "Gyula Juhász 1883-1937 / Gyula Juhász Districtly Municipal Library" Br commemorative medallion (61mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
DN Derkovits Gyula Br emlékplakett, ismeretlen művész (95-99mm) T:2 Hungary ND Gyula Derkovits Br commemorative plaque, unknown artist (95-99mm) C:XF
30327.

DN "Derkovits Gyula" Br emlékplakett, ismeretlen művész (95-99mm) T:2 Hungary ND "Gyula Derkovits" Br commemorative plaque, unknown artist (95-99mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN Perliczi János D 1705-1778 Br plakett jelzés nélkül (120mm) T:1 kis patina / Hungary ND János Perliczi D 1705-1778 Br plaque without makers mark (120mm) C:UNC small patina
30328.

DN "Perliczi János D 1705-1778" Br plakett jelzés nélkül (120mm) T:1 kis patina / Hungary ND "János Perliczi D 1705-1778" Br plaque without makers mark (120mm) C:UNC small patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
6db-os Br emlékérem gyűjtemény Wenzel Seidantól a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók nagygyűléseiről gyűjtői tokban, benne: 1865. Pozsony Szabad Királyi Város a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XI. Gyűlésének 1865 (46mm) + 1866. Rimaszombat a Magyar Orvosok És Természetvizsgálóknak (44mm) + 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum (44mm) + 1872. Mehadia 1872 / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül (44mm) + 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók Társaságának XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 (44mm) + 1876. Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének (44mm) T:2 ph. 6pcs of commemorative medallions from Wenzel Seidan to the itinerary conferences of Hungarian Physicians and Naturalists in collectors case, with: 1865. XI. Medical Congress in Pozsony (46mm) + 1866. Rimaszombat to the Hungarian Physicians and Naturalists (44mm), 1868. Eger to the Hungarian Physicians and Naturalists + 1872. Mehadia / XVIth Medical Congress, 1874. XVIIth Medical Congress in Győr, 1876. XIX. Medical Congress in Máramaros (44mm) C:XF edge errors HV 1458.,1460.,1461.,1465.,1466., 1468.
30329.

6db-os Br emlékérem gyűjtemény Wenzel Seidantól a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók nagygyűléseiről gyűjtői tokban, benne: 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XI. Gyűlésének 1865" (46mm) + 1866. "Rimaszombat a Magyar Orvosok És Természetvizsgálóknak" (44mm) + 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" (44mm) + 1872. "Mehadia 1872 / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" (44mm) + 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók Társaságának XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" (44mm) + 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" (44mm) T:2 ph. 6pcs of commemorative medallions from Wenzel Seidan to the itinerary conferences of Hungarian Physicians and Naturalists in collector's case, with: 1865. "XI. Medical Congress in Pozsony" (46mm) + 1866. "Rimaszombat to the Hungarian Physicians and Naturalists" (44mm), 1868. "Eger to the Hungarian Physicians and Naturalists" + 1872. "Mehadia / XVIth Medical Congress", 1874. "XVIIth Medical Congress in Győr", 1876. "XIX. Medical Congress in Máramaros" (44mm) C:XF edge errors HV 1458.,1460.,1461.,1465.,1466., 1468.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. Kálmán Imre / Csárdáskirálynő Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + Johann Strauss / A Denevér Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Austria-Hungary coin pair: 2008. Imre Kálmán / Csárdásfürstin Ag medallion (20g/0.999/40mm) + Johann Strauss / Die Fledermaus Ag medallion (20g/0.925/40mm) in original box with operetta CD, certificates and information C:PP
30330.

A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.925/40mm) in original box with operetta CD, certificates and information C:PP

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Gáti Gábor (1937-) 1992. Budapest díszpolgára egyoldalas Br plakett CIVIS HONORIS CAVSA BVDAPESTINI (140mm) T:2 Hungary 1992. Honorary citizenship of Budapest one-sided Br plaque. Sign.: Gábor Gáti (140mm) C:XF
30331.

Gáti Gábor (1937-) 1992. "Budapest díszpolgára" egyoldalas Br plakett "CIVIS HONORIS CAVSA BVDAPESTINI" (140mm) T:2 Hungary 1992. "Honorary citizenship of Budapest" one-sided Br plaque. Sign.: Gábor Gáti (140mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft