Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 53

1909KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya, 1,5g-os 14K arany keretbe foglalva füllel (érme:3,38g/0.900) T:2,2- Hungary 1909KB 10 Korona Au Franz Joseph Kremnitz, in a 14Kt gold frame (1,5g) with ear (coin:3,38g/0.900) C:XF,VF Adamo K8
30012.

1909KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya, 1,5g-os 14K arany keretbe foglalva füllel (érme:3,38g/0.900) T:2,2- Hungary 1909KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz, in a 14Kt gold frame (1,5g) with ear (coin:3,38g/0.900) C:XF,VF Adamo K8

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
1914KB 10K Au Ferenc József Körmöcbánya (3.38g/0.900) T:2,2- Hungary 1914. 10 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (3.38g/0.900) C:XF,VF Huszár: 2200., Adamo K8
30013.

1914KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.38g/0.900) T:2,2-
Hungary 1914. 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.38g/0.900) C:XF,VF
Huszár: 2200., Adamo K8

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
9
1914KB 20K Au Ferenc József Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:2- ph. Hungary 1914KB 20 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (6.79g/0.900) C:VF edge error Huszár: 2198., Adamo K9
30014.

1914KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:2- ph.
Hungary 1914KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.79g/0.900) C:VF edge error
Huszár: 2198., Adamo K9

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1914KB 20K Au Ferenc József (6.78g/0.900) Bosznia címerrel! T:2 Hungary 1914. 20 Kronen Au Franz Joseph Kremnitz (6.78g/0.900) Coat of arms of Bosnia! C:XF Huszár 2199; Unger III. 1490.; Adamo K9.1
30015.

1914KB 20K Au "Ferenc József" (6.78g/0.900) Bosznia címerrel! T:2
Hungary 1914. 20 Kronen Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.78g/0.900) Coat of arms of Bosnia! C:XF Huszár 2199; Unger III. 1490.; Adamo K9.1

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1915B 20K Au Ferenc József Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:2,2- Hungary 1915KB 20 Korona Au Franz Joseph Kremnitz (6.79g/0.900) C:XF,VF Huszár: 2198., Adamo K9
30016.

1915B 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:2,2-
Hungary 1915KB 20 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (6.79g/0.900) C:XF,VF
Huszár: 2198., Adamo K9

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
9
1961. 50Ft Au + 100Ft Au Bartók Béla (3,838g + 7,676g/0.986) T:2 (P) Hungary 1961. 50 Forint Au + 100 Forint Au Béla Bartók (3,838g + 7,676g/0.986) C:XF (P) Adamo EM14,15
30017.

1961. 50Ft Au + 100Ft Au "Bartók Béla" (3,838g + 7,676g/0.986) T:2 (P)
Hungary 1961. 50 Forint Au + 100 Forint Au "Béla Bartók" (3,838g + 7,676g/0.986) C:XF (P)
Adamo EM14,15

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987 jelzett Au emlékérem (6,5g/0.900) T:PP enyhe oxidáció, kis karc Hungary 1987. Elisabetha Regina Hungariae / In memory of her birth the Hungarian Numismatic Collectors Society 1837-1987 marked Au commemorative coin (6,5g/0.900) C:PP slight oxidation, scratched
30018.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" jelzett Au emlékérem (6,5g/0.900) T:PP enyhe oxidáció, kis karc
Hungary 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / In memory of her birth the Hungarian Numismatic Collectors Society 1837-1987" marked Au commemorative coin (6,5g/0.900) C:PP slight oxidation, scratched

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Bognár György (1944-) 1989. Magyar Köztársaság Emlékérem Au emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (9.4g/0.986/23mm) T:2 (PP) karc Hungary 1989. Commemorative Coin of the Hungarian Republic Au commemorative coin in original case with certification. Sign.: György Bognár (9.4g/0.986/23mm) C:XF (PP) scratched
30019.

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság Emlékérem" Au emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (9.4g/0.986/23mm) T:2 (PP) karc Hungary 1989. "Commemorative Coin of the Hungarian Republic" Au commemorative coin in original case with certification. Sign.: György Bognár (9.4g/0.986/23mm) C:XF (PP) scratched

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
1992. 200Ft Ag Fehér gólya (10g/0.500/30mm) + 1994. 5000Ft Au Túzok (7.77g/0.584/25mm) párban, díszdobozban és tanúsítvánnyal T:PP kis patina Hungary 1992. 200 Forint Ag White Stork (10g/0.500/30mm) + 1994. 5000 Forint Au Bustard (7.77g/0.584/25mm) pair in original box with certificate C:PP small patina Adamo EM126., EM135.
30020.

1992. 200Ft Ag "Fehér gólya" (10g/0.500/30mm) + 1994. 5000Ft Au "Túzok" (7.77g/0.584/25mm) párban, díszdobozban és tanúsítvánnyal T:PP kis patina
Hungary 1992. 200 Forint Ag "White Stork" (10g/0.500/30mm) + 1994. 5000 Forint Au "Bustard" (7.77g/0.584/25mm) pair in original box with certificate C:PP small patina
Adamo EM126., EM135.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
1994. 5000Ft Au Veszélyeztetett állatvilág - Túzok (7.78g/0.584) T:PP Hungary 1994. 5000 Forint Au Bustard (7.78g/0.584) C:PP Adamo EM135
30021.

1994. 5000Ft Au "Veszélyeztetett állatvilág - Túzok" (7.78g/0.584) T:PP
Hungary 1994. 5000 Forint Au "Bustard" (7.78g/0.584) C:PP
Adamo EM135

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
2004. 50.000Ft Au Magyarország az Európai Unió tagja tanúsítvánnyal (13,964g/0.986) T:PP Hungary 2004. 50.000 Forint Au Hungary becomes a member of the European Union with certificate (13,964g/0.986) C:PP Adamo EM191
30022.

2004. 50.000Ft Au "Magyarország az Európai Unió tagja" tanúsítvánnyal (13,964g/0.986) T:PP
Hungary 2004. 50.000 Forint Au "Hungary becomes a member of the European Union" with certificate (13,964g/0.986) C:PP
Adamo EM191

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
2006. 100.000ft Au Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója (20.946g/0.986) T:PP Hungary 2006. 100.000 Forint Au 50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence (20.946g/0.986) C:PP Adamo EM207
30023.

2006. 100.000ft Au "Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója" (20.946g/0.986) T:PP Hungary 2006. 100.000 Forint Au "50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence" (20.946g/0.986) C:PP Adamo EM207

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft