Csepel 125/49 egyedi motorkerékpár makett, "A Tanműhely összdolgozóitól szeretettel Kővári elvtársnak 1950.V.5.én" felirattal a fa talapzaton, az eredeti modellhez felhasznált anyagokból, pár helyen lepattogzott a festék , jelzett, h:45 cm, m:22 cm / Csepel model motorcycle, good condition
1931-1934 His Master's Voice 101 típusú hordozható gramofon 1db ép és több sérült lemezzel, külsején kisebb kopásokkal, működik /
His Master's Voice model 101 portable gramophone with one record, used, works well, 41x29x15cm
Bambusz hatású, vésett japán jelenetekkel díszített, elefántcsont sétabot kihúzható tőrrel. Több helyen repedt, illetve javított /
Ivory sword cane with etched Japanese scenes, with faults and signes of restoration, 90cm
Cca 1910 Compackt fotómásoló berendezés, eredeti égőkkel, foglalatokkal, fa-fém, jó állapotban, 23×17 cm, m:22 cm/ Antique copying machines, wood-metal
1935 A Diósgyőr-Vasgyári evangélikus templom alapkövének letételénél használt bronz kalapács-fej 1935 Diósgyőr Forge Evangelic church. Hammer used at laying the foundation-stone 8,5x3 cm