Intarzia berakásos díszdoboz, benne tükörrel, kopott, kulcs nélkül, 30... https://www.darabanth.com/hu/508-Gyorsarveres/508.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~854/Intarzia-berakasos-diszdoboz-benne-tukorrel-kopott-kulcs-nelkul-30x21x14-cm~II3403642
3403642
14153
508
Leírás: Intarzia berakásos díszdoboz, benne tükörrel, kopott, kulcs nélkül, 30x21x14 cm
: nk