Southey Róbert: Nelson életrajza. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Remén... https://www.darabanth.com/hu/508-Gyorsarveres/508.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~745/Southey-Robert-Nelson-eletrajza-Ford-es-jegyzetekkel-ellatta-Remenyi-Antal-Bp-1902-MTA-~II3444130
3444130
19568
508
Books: History
Leírás: Southey Róbert: Nelson életrajza. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Reményi Antal. Bp., 1902, MTA, XVI+428 p.+1 t.(kihajtható térkép.)+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a térképen szakadásokkal.