Üvegtárgyak Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3361525
12798
502
Glass-objects
Szecessziós zománcfestett hutaüveg kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm 3379736
12799
502
Glass-objects
Kék kézi üveg dísztál, Anyagában színezett, jelzett,hibátlan 28x20 cm 3379742
12800
502
Glass-objects
Színes üveg váza, anyagában színezett, formába öntött,hibátlan 22 cm 3349382
12801
502
Glass-objects
Porciós kancsó. cca 19. sz. vége, Parád, m: 8 cm 3349305
12802
502
Glass-objects
Szecessziós díszpohár. Enyhén bordázott üveg, zománcfestett mintával, m: 10 cm 3361470
12803
502
4800
Glass-objects
Bohemia ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3361460
12804
502
3800
Glass-objects
Leonardo hatszemélyes design üveg lágytojáskínáló szett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 3361458
12805
502
Glass-objects
Vintage design mécsestartó, részben kraklé üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm 3361242
12806
502
3400
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, díszdobozban, m: 20 cm 3361474
12807
502
3800
Glass-objects
Designer talpas üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm, m: 11 cm 3361356
12808
502
4200
Glass-objects
Skandináv üvegkaspó, designer: Marianne és Knut Hagberg. Címkével jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3361353
12809
502
Glass-objects
Rosenthal studio-line design váza, fekete és áttetsző üveg, jelzett, címkével jelzett, hibátlan, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft