Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3343160
31599
502
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "Budapest Hilton " jelzetlen Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~12,50g/0.640/32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina 3417506
31600
502
Numizmatika
1970 k. "Fiatalokért " egyoldalas, öntött bronz plakett (70mm) T:AU 3327460
31601
502
Numizmatika
DN "Gróf Eszterházy Miksa " egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban. Szign.: NR (~106-112mm) T:AU 3417098
31602
502
Numizmatika
DN "Hollókő" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Salgótarján" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Szeged" kétoldalas bronz emlékérem + DN "Tatabánya" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU 3035268
31603
502
Numizmatika
DN "II. Ulászló guldiner 1499 " porcelán emlékérem (40mm) T:UNC 3414417
31604
502
Numizmatika
DN "Magyar Vízügyi Múzeum" egyoldalas, öntött bronz plakett (104x104mm) T:AU 3381856
31605
502
Numizmatika
1990 k. "MOL Magyar Olaj- és Gázipari Részvénytársaság / Magyar Olajiparért I. fokozata " aranyozott fém díjérem (40,5mm) T:AU,XF 3067750
31606
502
Numizmatika
1960 k. "Nyugdíjba vonulása alkalmából a Budapesti Postaigazgatóság vezetősége és a szakszervezet budapesti bizottsága " egyoldalas bronz emlékplakett névre szóló gravírozással (80x45mm) T:XF patina, hátoldalán forrasztásnyomok 3412103
31607
502
Numizmatika
DN "Szent László Általános Iskola Budapest / "Mindennek, ami itt remek volt, emléke, nyoma fönnmarad..." - Vajda János" kétoldalas bronz plakett (59x49mm) T:XF 3366708
31608
502
Numizmatika
1970 k. "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Budapest - VDSZ" egyoldalas, festett, hátoldalán jelzett hollóházi porcelán plakett (117x80mm) T:AU 3396979
31609
502
Numizmatika
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU 3396970
31610
502
Numizmatika
1976. "30 éves az Úttörő Szövetség - Előre - Őrizzük a lángot " egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft