Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 167

DN(~1960) "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf: kisebb Kádár-címeres rátét + nagyobb Kádár-címeres rátét), (~17x25mm) T:XF
33208.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott
33209.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1960-1970 k. "A Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűr kitűzővel (32mm ; 23mm) T:AU,XF
33210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN(~1960-1970) "Élelmiszer Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:AU, kis ragasztónyom
33211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN(~1960-1970) "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés (30x36mm) + "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" zománcozott bronz kitűző (22x30mm) T:AU,XF, egyiken pici zománchiba
33212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

DN(~1960-1970) "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU
33213.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF
33214.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott
33215.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN(~1960-1970) "Kiváló Iparőr" zománcozott kitűző (14,5mm) T:XF
33216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU
33217.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

DN(~1960-1970) "Kiváló Vasutas" zománcozott fém kitüntető jelvény (30x44mm) T:AU, patina
33218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás
33219.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft