Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 167
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418441
33208
502
3200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
DN(~1960) "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója " aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf: kisebb Kádár-címeres rátét + nagyobb Kádár-címeres rátét), (~17x25mm) T:XF 3418444
33209
502
Numizmatika
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója " aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott 3418139
33210
502
Numizmatika
1960-1970 k. "A Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója " zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűr kitűzővel (32mm ; 23mm) T:AU,XF 3418038
33211
502
Numizmatika
DN(~1960-1970) "Élelmiszer Ipar Kiváló Dolgozója " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:AU, kis ragasztónyom 3418475
33212
502
Numizmatika
DN(~1960-1970) "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés (30x36mm) + "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója " zománcozott bronz kitűző (22x30mm) T:AU,XF, egyiken pici zománchiba 3417914
33213
502
Numizmatika
DN(~1960-1970) "Gépipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU 3418525
33214
502
14000
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF 3418417
33215
502
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó " zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott 3418455
33216
502
Numizmatika
DN(~1960-1970) "Kiváló Iparőr " zománcozott kitűző (14,5mm) T:XF 3418459
33217
502
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó " (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU 3418157
33218
502
Numizmatika
DN(~1960-1970) "Kiváló Vasutas " zománcozott fém kitüntető jelvény (30x44mm) T:AU, patina 3417907
33219
502
Numizmatika
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft