Könyvek: Judaika

Tételek száma: 40

Keresztyéneknek a zsidóságról - zsidóknak a keresztyénségről. [Bereczky Albert, Éliás József, Kádár Imre, Ordass Lajos előadásai.] Bp. 1946., Jó Pásztor, (Sylvester-ny.), 112 p. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval.
20935.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald. Memorial de Buchenwald. Hrsg. Komitee für die Einweihung der Man- und Gedenkstätte Buchenwald in der Deutschen Demokratischen Republik, 8 p. + 4 (fekete-fehér kétoldalas képtáblák) t. Német, francia és orosz nyelven. Kiadói haránt-alakú papírkötés, leszakadt borítóval.
20936.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp., 2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány, 362+(6) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, részben kissé hullámos lapokkal.
20937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische Legende in sechs Bildern. Berlin-Wien-Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag, 186+(6) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. / First edition. In German language. Paperback, with slightly worn, damaged cover and spine.
20938.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herzl Tivadar: Ősujország. (Altneuland.) Regény. Ford.: Márkus Aladár. Bp.,[1929.], Zsidó Irodalmi Társaság, 231 p. V. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
20939.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hidvégi Máté (szerk.): Keleti tanulmányok és vallásközi párbeszéd. Bp., 2018, L'Harmattan. Angol-magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20940.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Nathaniel Katzburg: Fejezetek az újkori zsidó történelemből Magyarországon. Szerk.: Komoróczy Géza. Hungarica Judaica 14. Bp., 1999, MTA Judaisztikai Kutatócsoport - Osiris. Kiadói papírkötés.
20941.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Buber, Martin: Der heilige Weg. Ein Wort an die Juden und an die Völker. Frankfurt am Main, 1920, Literarische Anstalt Rütten & Loening, 90+(10) p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó gerinccel.
20942.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20943.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fehst, Herman: Bolsevizmus és zsidóság / Kmoskó Mihály: A zsidóság világuralmi törekvései. Bp., 2000, Gede. Kiadói papírkötésben,80p. 57p.
20944.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20945.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20946.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft