Porcelán Tételek száma: 452
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3351183
11273
488
240000
Herendi zöld rózsa mintás 12 személyes étkészlet, pár hiánnyal, 1-1 sérült darabbal, kopással, összesen 62 darab, 1940-1941 jelzéssel.
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3306777
11274
488
320000
Herendi Nanking Bouquet Purple mintás 78 részes étkészlet. 12 darab mélytányér d: 24,5 cm - 3 darab mélytányér d: 25,5 cm - 12 darab nagytányér d: 25 cm - 12 darab süteményes tányér d: 21 cm - 12 darab desszertes tányér d: 18,5 cm - 3 készletnyi 9 darab rágcsakínáló, készlet d: 19 cm - 2 darab háromszögletű kínáló 25x25 cm - 2 darab ovális kínáló 26,5x21 cm - 2 darab asztalközép kínáló 26x26x9 cm, 25x25 cm - kerek kínáló d: 31 cm - kerek tál d: 30 cm - szószos edény h: 24 cm - vajtartó d: 19 cm - fedeles edény d: 15 cm - cukortartó m: 10 cm - 2 darab sóborskínáló h: 15 cm - sószóró m: 6 cm - 2 darab ovális kínáló 41x31 cm, 37x28 cm - leveskínáló 37x26 cm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
3142036
11275
488
95000
Zsolnay kisplasztika - Elvis Presley. Többszínű, zöld és domináns mézsárga eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kis karcokkal, m: 38,5 cm 3351146
11276
488
80000
Herendi zöld rózsa mintás 6 személyes teás - kávés készlet. Jelzett (klf), kopással, 2-3 sérült darabbal. 3124123
11277
488
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 2927577
11278
488
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3341577
11279
488
60000
Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm 3342136
11280
488
50000
1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm 3339104
11282
488
50000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm 3293129
11283
488
Herendi Apponyi fantázia mintás falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:28 cm, eredeti dobozában 2829570
11284
488
19000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 3351825
11285
488
26000
Herendi kék alapon tulipán mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft