Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 15

Papp János: Fél évszázad debreceni opera-előadásai (1952-2002.) Debrecen, 2002, Csokonai Színház. Kiadói papírkötés.
17677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1937 Bartók Béla Kórusművei III. füzet 4. sz: Cipósütés. Bp., 1937, Magyar Kórus Művek, sérült, 3 sztl. lev. + 1943 Kodály Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 75+(1) p.+ XII t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17678.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Papp Viktor: Zenekönyv rádióhallgatók számára. 3 kötet: Arcképek - életrajzok.; Operaismertetések.; Zenekari esték II. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 207+(1) p.+ 1 t.; 231 p.; 223+(1) p.+ 1 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik kötet gerincén sérüléssel.
17679.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db könyv - John Lennon saját szavaival. Lejegyezte: Miles. Design: Pearce Marchbank. Bp., Allprint. + A Beatles most és mindörökké. Egy kiállítás képei. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17680.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Iskolai énekgyűjtemény I. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 14. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 294 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
17681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nikolaus Harnoncourt: A beszédszerű zene. Utak egy új zeneértés felé. Ford.: Péteri Judit. Bp., 1988, Editio Musica, 254+6 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
17682.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gustavian Opera. An Interdisciplinary Reader in Swedish Opera, Dance and Theatre 1771-1809. Edited by Inger Mattsson. Publication Issued by The Royal Swedish Academy of Music 66. Stockholm, 1991., The Royal Swedish Academy of Music,8+492 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Evangéliumi vegyeskarok. 1968, Magyarországi Baptista Egyház. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17684.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tarnóczy Tamás: Zenei akusztika. Bp.,1982, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bartók Béla kórusművei. Bp., 1937, Magyar Kórus, sérült félvászon kötés, folttal, ajándékozási beírással.
17686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Árva Rózsák. Ifj. Nagy Sándor 25 legujabb dala. Hódmezővásárhely, é.n., Nemes Nyomda. 9 sztl. odal. Dalszövegek. Kiadói papírborítóban, lapszéli szöveget nem érintő szakadásokkal.
17687.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1890-1990 Vegyes kotta tétel, össz. 11 db, közte Beethoven: Symphonie No. 3; Lehár Ferenc: Cigányszerelem (Zigeunerliebe), A víg özvegy; stb. Változó állapotban, sérülésekkel.
17688.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft