Cserkész Tételek száma: 13
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3346331
17078
488
Scout
Márton Lajos (1891-1953): Reisinger Jenő cserkészkönyvtárából (ex libris), 1928. Klisé, papír, jelzett a klisén, 18,5x15,5 cm 3344696
17079
488
Scout
Mészáros István: Sík Sándor magyar cserkészpedagógiája. Bp., 1989, Magyar Cserkészszövetség, 96 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + 1993 Cserkésznaptár, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 14x21,5 cm 3352193
17080
488
Scout
1933 A gödöllői IV. Cserkész Jamboree alkalmából kiadott dekoratív kétlapos füzetecske bélyegkereskedő pecsétjével és forgalmazott, beragasztott bélyegekkel, szép állapotban 3349662
17081
488
Scout
Vitéz Temesy Győző: Cserkészkönyv. Bp., 1935, Magyar Cserkészszövetség, (Stádium-ny.), 332 p. 9. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. 3349364
17082
488
Scout
1940 Keszthelyi cserkészek csoportképe, fotólap, Pál Fotóműterem Keszthely, 9×13,5 cm 3348208
17083
488
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 H. Obi japán cserkész vezető aláírt portréja az 1933-as Gödöllői Jamboreeról. Ceruza, papír. jelzett, 21×16 cm / Ferenc Márton (1884-1940): 1933 signed portrait of Japanese Scout H, Obi. M. Hara from the 1933 Gödöllő Jamboree. Pencil, paper. marked, 21×16 cm 3352939
17084
488
Scout
1933 A Magyar Cserkész. c. lap Jamboree különszáma. II. sz. 24p. 3349591
17085
488
Scout
1930 Kecskemét, Magyar Cserkészszövetség által kiállított cserkésztiszti bizonyítvány Hegyi Sándor részére 3322342
17086
488
Scout
Temesi Győző: Francia kalandozás Bp., 1931 134p. Kiadói papírkötésben, kis sérüléssel a gerincen 3323241
17087
488
Scout
Aczél László Zsongor: Parázs a hamu alatt. Dokumentumok és visszaemlékezések a pécsi cserkészek katakombaéletéből. (1947) - 1952 - 1965... (Dedikált!) Bp., 2005, Új Ember - Márton Áron Kiadó, 339+(1) p. Kiadói papírkötés. A szerző, Aczél László Zsongor (1942-2014) pálos szerzetes, plébános által dedikált példány. 3023592
17088
488
Scout
cca 1930-1940 Cserkészeket ábrázoló fotók, 6 db, változó állapotban, 9x6 cm és 7x5 cm között 3213774
17089
488
Scout
Ernest Thompson Seton: Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a skokum kutyával. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft