Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 221
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3348113
10728
488
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Dr. Bubó, Vegyes technika, műanyag film. Eredeti, az 1980-as években készült rajz, lap tetején felirattal, számozással. Animációtörténeti kuriózum. 23x27 cm 3345170
10729
488
15000
E. F. Hoffmann jelzéssel: gróf Tisza László Kálmán (a gróf Tisza család Amerikában élő leszármazottja) portréja. Akvarell, papír, sérülésekkel, 39x29,5 cm 3340875
10730
488
Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, lapon apró foltokkal, 26×19 cm 3344693
10731
488
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe (1929?). Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 41,5x27,5 cm 3345010
10732
488
RKoller 1857 jelzéssel (Rudolf Koller?): Romantikus táj. Olaj, vászon, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68,5 cm 3344765
10733
488
15000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Hazafelé a tengerparton. Olaj, fatábla. Antik, korabeli fakeretben, hátoldalán Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnok raglappal. 31,5x17 cm 3341451
10734
488
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Vándorok. Olaj, karton. 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3313224
10735
488
26000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fiatal lány portréja. Olaj, vászon. 60×47,5 cm 3313220
10736
488
22000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Merengő. Olaj, vászon. Kissé sérült. 64×51 cm 3313216
10737
488
22000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány az udvaron. Olaj, vászon. 50×70 cm 3309273
10738
488
38000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje-közepe: Női arckép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 51x41 cm. Kisebb sérülésekkel. 3142451
10739
488
60000
H Vredeveldt jelzéssel, XX. sz. első fele: Vitorlások. Olaj, vászon, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft