Festmények és grafikák

Tételek száma: 680

10012.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10013.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
10014.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10015.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
10016.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

10017.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10018.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10019.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
10020.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Szirtes János (1954): Fekvő fa VII., (1997). Tempera, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szirtes János autográf aláírásával és Várfok Galéria bélyegzőjéivel, 31x40, üvegezett fakeretben.
10021.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
39

Schéner Mihály (1923-2009): Önarckép mint Rhodosi delicatus. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 80×60 cm
10022.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Klie Zoltán (1897-1992): Köd. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Klie Zoltán autográf feliratával valamint Artunion és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 50x60 cm. Dekoratív fakeretben.
10023.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft