Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 139

19110.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Bp., é.n., Pfeifer Ferdinánd. 144 p. Buda vára térkép melléklettel. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, sérült borítóval, hátsó borító elvált.
19111.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19112.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

19113.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19114.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19115.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19116.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19117.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kun Miklós: Miskolcz' múltja 's jelenje tekintettel jövőjére (reprint) Miskolc 50p.
19118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19119.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. 1954, Képzőművészeti Alap. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19120.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft