Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
34 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, hátoldalán KK 1900 és Ebner Iskola, Callivoda Kata felirattal (Kalivoda Kata alkotása?): Csuhás férfi (szerzetes?) arcképe. Olaj, vászon. Szecessziós stílusú, antik, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 47,5x31,5 cm