Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

10305.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10306.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10307.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 40x26,5 cm
10308.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10309.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Fajó János (1937-2018): Vonaltól a struktúráig II. szitanyomat, karton 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent: Fajó 75. Két sarkán kopással, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel jelezve 29x29 cm
10310.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Fekete Zsolt (1964-): Nyugalom szigete. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 30×40 cm
10311.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Formanek Barbara (1976-): Balatonfűzfő, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással, 32×16 cm
10312.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Finta Edit (1945-): XX. század. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány AE X/VII számozással. 40,5x31 cm
10314.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Finta Edit (1945-): Válaszfalak. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány AE X/VII számozással. 41,5x30 cm
10315.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Feleky Zoltán (-), XX. sz. első fele-közepe: Vízparti táj vadkacsákkal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm.
10316.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Octavian Florescu (1957-): Száguldás (lovak). Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm
10317.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft