https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Reklam~2000099/cca-1910-Bacher-Melichar-Ferenc-104-ik-szamu-foarjegyzek-Bacher-Rudolf-eke-es~II3167063
3167063
17173
468
Advertisement
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
cca 1910 Bächer - Melichar Ferenc 104-ik számú főárjegyzék. Bächer Rudolf eke- és talajmÃvelÅ‘-eszközök kizárólagos gyára, vas- és acélöntöde. Melichar Ferenc egyetemes sorvetÅ‘-, répavetÅ‘gépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára 104-ik számú főárjegyzéke. Szerk. és kiadja Szűcs Zsigmond. Bp., Hornyánszky Viktor, 183+1 p. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papÃrkötés, foltos, szakadt, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, bélyegzésekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: szr
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m