Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 613
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3143016
21244
466
Krúdy Gyula: Balatoni szívhalászat. (Novellák.) Vál.: Krúdy Zsuzsa. Magyar Irodalomtörténeti Társaság Kiskönyvtára. A felelős kiadó és a sorozat szerkesztője, Praznovszky Mihály (1946 - ) irodalomtörténész, muzeológus, a Magyar Irodalomtörténeti Társaságnak főtitkára (1993) által ALÁÍRT, dátumozott példány. Veszprém, 1991,Magyar Irodalomtörténeti Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 3142962
21245
466
Kanyár Erika: Jel az univerzumban. Haiku variációk egy témára. DEDIKÁLT! hn., 2016., Aposztróf Kiadó. Kiadói papírkötés. 3143236
21246
466
Tavaszy Sándor: Gyertyaláng. Válogatás fél évszázad költői terméséből. ALÁÍRT. hn., 1990, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés. 3142904
21247
466
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Regény. A szerző által ALÁÍRT példány! hn., 1986., Szerzői. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 3142960
21248
466
Kellei György: Kyr főfelügyelő a Riviérán. DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői. Kiadói papírkötés. 3142996
21249
466
Samuel Taylor Coleridge: Rege a vén tegerészről. Hét részben. Ford.: Szabó Lőrinc. Gustave Doré illusztrációival. Bp., 1957, Magvető, 1 t.+33+3 p.+XXXVIII t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. 3108269
21250
466
Balázs Béla: Az én utam. Összegyűjtött versek. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító sarkán hiánnyal, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal. 3105854
21251
466
Balázs Béla: Kalandok és figurák. Vázlatok. Gyoma, 1918., Kner Izidor, 1 (címkép, Balázs Béla arcképe)+203+5 p. Első kiadás. A borító Kozma Lajos (1884-1948) grafikus, építész munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítószéleken kis szakadásokkal. Felvágatlan példány. 3145843
21252
466
Jókai Anna: Szegény Sudár Anna. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, (1989). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 437 + [11] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Kupán Árpádnak szeretettel ajánlja Jókai Anna. 2005. márc. 15." Prov.: Kupán Árpád (sz. 1938) történész, székelyföldi és Bihar megyei tanár, művelődésszervező, a Bihar megyei Mezőtelegd monográfusa, a nagyváradi szabadkőművesség kutatója. Kiadói kartonkötésben, illusztrált, javított kiadói védőborítóban. Jó példány. 3147772
21253
466
Nagy Attila: Lopakodó szabadkőművesség. Debrecen, 2001, Uropath Bt. Kiadói papírkötés. 3147819
21254
466
Magyar Adorján: A Nibelung-ének. Warren, 1963, A Fáklya, 24+(2) p. Emigráns kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. 3140555
21255
466
Vaszary Gábor: Montpi. Buanos Aires, 1955., Editorial Kárpát, kopott egészvászon kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft