Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesült Kft., 2011. Új állapotú példány
Szolláth György: Zeneművészetünk érmei - A magyar zeneművészet érmei és plakettjei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, jó állapotban.
Tóth Csaba - Kiss József Géza - Fekete András:
Az Árpád-kori magyar pénzek katalógusa I. / Catalogue of Árpádian Coinage I. - I. (Szent) Istvántól Imréig / From King Saint Stephen to King Imre
Martin Opitz Kiadó, 2018. Kiadói kartonált keménykötésben.
Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei I. - I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, jó állapotban
A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Összeáll.: Besnyő Károly, Ruda Ilona. Budapest, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés, a kiadói papír védőborító nélkül. Használt, jó állapotban, a szövegrészben néhány tollas aláhúzás.
A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Budapest, Közgazdasági és jogi könyvkiadó, 1979. Használt, viszonylag jó állapotban, a külső védőborítón szakadások, kopás.