1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1964. "Hungarian Order of Labour - Silver Grade" silver plated and enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:AU
NMK 600
1970-1980. Szocialista jelvény tétel, benne: 40db "Szocialista Brigád" mind műanyag dobozában, az egyik miniatűr nélkül + 3db "Kiváló Dolgozó" műanyag dobozában, miniatűrrel T:AU,XF
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon adományozói okirattal és viselői engedéllyel + ~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény + ~1970-1980. "(Offset és Játékkártya nyomda) 5 év utáni törzsgárdatag" zománcozott bronz jelvény (~20x17mm) + 4db miniatűr szalagsávon, az egyik adományozói okirattal és viselői engedéllyel T:AU,XF
1971. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcozott jelvény, miniatűrrel, eredeti de sérült tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal, eredeti "Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium - Miniszterhelyettes" borítékban T:AU