Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 138

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 250.
33462.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 250.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
~1920. A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége zománcozott bronz jelvény MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5 gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF
33463.

~1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége" zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF

Megvehető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. Friedrich Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU lekopott aranyozás, patina
33464.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
  Kosárba
  Eltávolítás
~1920. Jézus Szíve zománcozott bronz jelvény (16x20mm) T:XF
33465.

~1920. "Jézus Szíve" zománcozott bronz jelvény (16x20mm) T:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eladási ár:
2 000 Ft
~1920. Katolikus Legény Egyletek Országos Szövetsége zománcozott bronz jelvény T:VF tű letört, zománchiba
33466.

~1920. "Katolikus Legény Egyletek Országos Szövetsége" zománcozott bronz jelvény T:VF tű letört, zománchiba

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eladási ár:
2 000 Ft
~1920. 25 részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33467.

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
~1920-1930. Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium zománcozott bronz iskolajelvény (54x34mm) T:XF,VF zománchiba
33468.

~1920-1930. "Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium" zománcozott bronz iskolajelvény (54x34mm) T:XF,VF zománchiba

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
~1920-1930. Soha festett Fe irredenta lemezjelvény (~56x33mm) T:XF oxidáció
33469.

~1920-1930. "Soha" festett Fe irredenta lemezjelvény (~56x33mm) T:XF oxidáció

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Eladási ár:
8 000 Ft
Nemes Hubert (1892- ) 1928. Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik
33470.

Nemes Hubert (1892- ) 1928. "Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest" bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik

Megvehető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
  Kosárba
  Eltávolítás
Reményi József (1887-1977) 1928. Ipari Balesetek és Foglalkozási Betegségek V. Nemzetközi Nagygyűlése egyoldalas, ezüstözött fém jelvény, hátoldalán ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (28mm) T:AU patina
33471.

Reményi József (1887-1977) 1928. "Ipari Balesetek és Foglalkozási Betegségek V. Nemzetközi Nagygyűlése" egyoldalas, ezüstözött fém jelvény, hátoldalán "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (28mm) T:AU patina

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
~1930. bronz cserkészjelvény T:XF
33472.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
~1930. M.M.D.Sz. (Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége) zománcozott tombak gomblyukjelvény (22x11mm) T:XF
33473.

~1930. "M.M.D.Sz. (Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége)" zománcozott tombak gomblyukjelvény (22x11mm) T:XF

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

465. aukció:

Megtekintés: április 29. és május 02. között;

Tételek átvétele: május 07-én 10 órától;

Fizetési határidő: május 17.;

Elszámolás: május 28-tól

  Események