1926 Sarló László építész fényképes spanyol vasúti igazolványa, igazolvány végén sajátkezű ceruzás jegyzeteivel, kissé foltos vászonkötésben. Sarló László Storch Vendel (1828-1886 után) 1848-49-es szabadságharcos, komáromi várőr rokona, a család egyik ága a XIX. sz. végén magyarosította nevét Storchról Sarlóra.
1928 Minkovits modern címfestő, Bp. VIII. Víg u. 24. - Vasúti gyorsárúfuvarlevél 1db 120x80cm Zwack reklám címtábla tárgyában, Pápára küldve, kissé sérült, foltos
1929 A "Mezőtúri M. Kir. Áll. "Teleki Blanka" Leányliceum" adományozást megköszönő és az iskola testületi ülésének jegyzőkönyve, gépeltek, borítékkal. Az jegyző, és az iskolaigazgató, Dr. Kovács Géza aláírásával.