Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3137660
12249
465
Antique
Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm 3137588
12250
465
50000
Antique
Pakisztáni bokhara szőnyeg, kézi szövésű szőnyeg, jó állapotban 210x280 cm 3139496
12251
465
Antique
Kaskai Shiraz bontott szőtt táska. Irán, cca 19. sz. második fele, korának megfelelő állapotban, 103x65 cm 3139491
12252
465
Antique
Antik algír tuareg kendő, kis sérülésekkel, 150x80 cm 2996491
12253
465
3800
Antique
Halotti maszkot mintázó fali dísztál, zománcozott fém, jelzés nélkül, hibátlan, 32x27 cm 3135604
12254
465
Antique
Mária és társai. Üvegikon, XX. sz., dekoratív fakeretben, 27,5×19 cm, 3135601
12255
465
Antique
Mária Jézussal. Üvegikon, XX. sz. első fele, dekoratív fakeretben, 30,5×21,5 cm, 3135598
12256
465
Antique
Mária a kisdeddel. Üvegikon, XX. sz., dekoratív fakeretben, 23×18 cm, 3135610
12257
465
Antique
Szent Flórián. Üvegikon, XX. sz., fakeretben, 25×20 cm, 3135615
12258
465
Antique
Krisztus angyalokkal. Üvegikon, XX. sz., fakeretben, 40×29 cm, 3057176
12259
465
Antique
Mongol levesfőző edény. Kína, cca 1960, réz, jelzett, kopással, m: 39 cm 2862429
12260
465
Antique
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft