Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 219

Keleti állat mintás mokett, fali szőnyeg, 155x280 cm
12249.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Pakisztáni bokhara szőnyeg, kézi szövésű szőnyeg, jó állapotban 210x280 cm
12250.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Kaskai Shiraz bontott szőtt táska. Irán, cca 19. sz. második fele, korának megfelelő állapotban, 103x65 cm
12251.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik algír tuareg kendő, kis sérülésekkel, 150x80 cm
12252.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Halotti maszkot mintázó fali dísztál, zománcozott fém, jelzés nélkül, hibátlan, 32x27 cm
12253.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Mária és társai. Üvegikon, XX. sz., dekoratív fakeretben, 27,5×19 cm,
12254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mária Jézussal. Üvegikon, XX. sz. első fele, dekoratív fakeretben, 30,5×21,5 cm,
12255.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mária a kisdeddel. Üvegikon, XX. sz., dekoratív fakeretben, 23×18 cm,
12256.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szent Flórián. Üvegikon, XX. sz., fakeretben, 25×20 cm,
12257.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Krisztus angyalokkal. Üvegikon, XX. sz., fakeretben, 40×29 cm,
12258.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mongol levesfőző edény. Kína, cca 1960, réz, jelzett, kopással, m: 39 cm
12259.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
12260.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft